Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Meggondolta volna magát a...

Meggondolta volna magát a párom a házassággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk legelején mikor erről beszélgettünk, azt mondta, ő nem akar megházasodni (előttem volt több évekig tartó kapcsolata is, ahol lett volna rá lehetősége), mert az után szokott jönni az, hogy birtokolni akarják egymást az emberek. Most mi fél éve vagyunk együtt, és néha felhozza, hogy milyen zene fog szólni az esküvőnkön a bevonuláskor és hasonlók. Amikor pedig rosszabb kedve van, szokta mondogatni, hogy én úgysem mennék hozzá meg úgysem akarnék neki szülni. Most akkor mi történt? Lehet, h meggondolta magát? Egyébként ahhoz képest, hogy még "csak" fél éve vagyunk együtt, én nagyon boldog vagyok vele és komolyan gondolom, és úgy látom, hogy ő is.
2012. júl. 20. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szülnél neki? Önbizalom hiánya van a fickónak. Kérdezd meg, miért gondolja ezt? Miből gondolta?


Kiforratlan személyiség, néha akar házasodni, néha nem. Viszont szeretne a lelke mélyén, de fél!

2012. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez normalis, hogy beszeltek a hazassagrol, de nem jelenti azt, hogy hamarosan el fog venni. Majdnem 8 eve vagyok egyutt parommal, mi is sokat beszeltunk mar a hazassagrol, de meg nem kerte meg a kezem, pedig nagyon boldogok vagyunk egyutt.
2012. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, megerősítésre van szüksége...
2012. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz, hogy fél év együttlét után ilyeneket mondogat...
2012. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem amikor összejöttük,azt mondta nem akar háasodni gyereket meg főleg. ez volt októberben. márciusban megkért,augusztusban elvett. 3 gyerekünk van.


szóval: ha legközelebb ilyet mond,mond meg neki: drágám,ha el akarsz venni,boldogan leszek a feleséged. ha gyereket akarsz,boldogan szülök neked. ha úgy érzed itt az ideje,szólj! hidd el lépni fog!

2012. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretne házasodni, de fél tőle kicsit. Nem értem, miért, mert általában semmi nem változik, ugyanúgy élnek tovább a párok, mint előtte. De talán sok rossz példát láthatott. Lehet, hogy olyanokat, ahol a nő házisárkányba, vagy a férfi rabszolgahajcsárba ment át az évek során. (Ezt a birtoklástól való félelme miatt írtam.) Szülei kapcsolata milyen/milyen volt?

Meg tele van önbizalomhiánnyal. Szeretne családapa lenni, de fél, hogy nem fog megfelelni ennek a szerepnek.

Azt mondogatnám neki ilyenkor, hogy simán hozzámennék és gyereket is szülnék neki, csakis őt tudnám elképzelni gyerekeim apjaként, nagyon jó szülő lenne belőle szerintem... stb.

2012. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!