Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Bontovics vezetéknév milyen...

A Bontovics vezetéknév milyen eredetre vezethető vissza?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Csepelen nagyon divatos név ez. Vannak utcák, ahol szinte mindenki Bontovics. Az asszonyok meg Bontovicsnék. Szerintem még IV.Béla király honosíthatta, amikor a lányát az itteni zárdába helyezte el. ( Nyulak szigete-vikipédia)
2012. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mármint én úgy értetttem hogy nemzetiség(pl.szerb,horvát)

mert én szerbet érzek benne

2012. júl. 20. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Te ebből írod a diplomádat?


Hadd kérdezzem már meg miért kérdezel végig minden nevet?


Kíváncsi vagyok tényleg!

2012. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mert én meg erre vagyok kiváncsi és én úgy tudom hogy itt lehet kérdezgetni ilyenekről

most az jobb lenne hogyha azt kérdezném hogy mekkora a farkad vagy hogy hányszor vered ki egy nap szerintem nem

2012. júl. 20. 14:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem jobb, de ez is unalmas egy idő után.


Nem látom az értelmét, hogy miért kérdezed meg minden egyes nap valamelyik találomra kiválasztott vezetéknév eredetét.


Ha társaságra van szükséged, mondd azt. De ezek a kérdések...

Lassan már senki sem válaszol rá, mert senkit nem érdekel, csodálkozom, hogy nem unod még.


Ráadásul normálisan kérdeztem tőled valamit, de képtelen vagy rá normálisan válaszolni. Végül is nekem mindegy mivel töltöd a szabadidődet.

2012. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

normálisan kérdezted

Te ebből írod a diplomádat? szerintem már eleve nem normálisan kérdezted ja és ezek után leszögezem hogy nem vagyok ideges mert még azt is rám fognád és nem találomra választom ki hanem ezek a rokonaim nevei kivéve a Homort

2012. júl. 20. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

DE normálisan kérdeztem, de most ezen nem vitatkozom. Arra gondoltam, hogy esetleg szociológus vagy, vagy családfa kutató meg tudom is én, azért kérdeztem a diplomás dolgot, de mindegy.


Tudod vannak akik ilyesmiből írják diplomájukat bizonyos felsőoktatási intézményekben.


Amúgy mindenki képességeihez mérten magyaráz bele valamit az olvasott szövegbe.


További jó kérdezősködést.

2012. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocs én azt hittem gúnyból kérdezed,mert az emberek nagy része abból kérdezne és kösz,hogy sok sikert kívántál.

További jó napot

2012. júl. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!