Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha nem azok lennének a szüleid...

Ha nem azok lennének a szüleid, akikről sokáig azt hitted, tudni akarnád, hogy kik a biológiai szüleid?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy kik voltak / kik ők.
2012. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, de csak h megnézzem őket, ettől függetlenül azokat tartanám szüleimnek akik felneveltek:)
2012. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

nem érdekelne.


akkor is azokat tekinteném a szüleimnek, akik felneveltek.


akik elhagytak, azokat pedig magasról lesz*rnám.


sőt... egy ilyen eset után talán még ennél is jobban megbecsülném a szüleimet, hogy annak ellenére felneveltek, hogy nem az Ő gyerekük vagyok biológiailag!

2012. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, látni szeretném őket
2012. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne..., de nem biztos hogy lépéseket tennék annak érdekében hogy meg tudjam kik ők.

Talán jobb ez esetben a boldog tudatlanság.

Mégis mit mondhatnék nekik mikor eléjük állok? "Helló, ti vagytok a vér szerinti szüleim. Én Kata vagyok az elhagyott gyereketek. Csak kíváncsi voltam rátok."

Hát nehéz dolog ez...

2012. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudni akarnám, de a kapcsolatot nem venném fel velük.


Jellemzően ilyen esetekben a biológia szülők alacsonyabb társadalmi osztályúak, és szeretnének anyagilag profitálni

a gyerekből, úgy hogy az nekik soha semmibe nem került.


Ha viszont pénzzel nagyon el lennék eresztve (pl. én lennék Balotelli), és a vér szerinti szülők nyomorognának, akkor egy minimális járadékot adnék nekik.

2012. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám tudni, a szülők azok akik felneveltek. Attól hogy valaki megszült és eldobott még nem lesz az anyám, nem lennék rá kíváncsi egyáltalán.
2012. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

kicsit hosszú de leírom.

5 napos koromban kerültem a szüleimhez. Ők neveltek mai napig is,ők adtak enni,járattak és járatnak suliba,ők ültek a beteg ágyam mellett ha beteg voltam,stb..

A biológiai anyám.. Az egy utcai,szó szerint. apámat nem ismerem,anyámmal csak facebookon beszéltem,akkor is hazudott,hosszú sztori lenne. a lényeg,beszéltem vele de személyesen nem találkoznék vele,mert olyanokat tett ami megbocsáthatatlan és attól félek hogy kikaparnám a szemét.. pl: nem adott nekem enni,és nem volt húsom,foszlott a bőr a segg.emről?! meg ilyenek.. rettenetesen néztem ki.. 1 képet mutatott anyu amikor lefényképeztek ahogy "megkaptak" majdnem elsírtam magam..

Szóval: Én úgy tartom hogy csak rossz helyre születtem,azaz rossz nő szült meg,de jó helyre kerültem. ÚM,eltévedett a gólya:D Én azt tartom szüleimnek akik felneveltek,enni adtak,ruháztattak,és ültek a beteg ágyam mellett,virrasztottak,rohantak ha baj volt stb... Én a másikat enm tartom anyának,van 3 mostoha tesóm,őket se látja el és a nagyanyjuk neveli.. az már egy msik sztori.

Bocsi hosszú lett. de azt hiszem hasznos:)

16L

További szép napot:D

2012. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekelne, mert a mostaniak, főleg anyám, egy Isten csapása! Nemtörődöm, anyának, nőnek, feleségnek egy szégyen, undorító jellemtelen, léhűtő, alkoholista féreg... Estig sorolhatnám a jelzőket.

Apámmal meg az a gond, hogy neki a munka az első és legfontosabb. Ja és hogy nem volt annyi esze, hogy azt a nőt már évekkel ezelőtt utcára dobja.

Szóval úgy érzem, csak nyernék vele, ha más szülőket is megismernék.

23N

2012. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ava87 ***** válasza:
Nem tudom, és szerintem ezt így nem is lehet megmondani, amíg az ember nem kerül ilyen helyzetbe. Most csak valószínűsíteni tudom, hogy érdekelne, kik ők, de ez nem változtatna azon a tényen, hogy azokat tekinteném igazi szüleimnek, akik felneveltek.
2012. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!