Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ennyire kétszínű lenne a...

Ennyire kétszínű lenne a saját nagymamám?

Figyelt kérdés

Csalódtam a nagyimban.

Van két lánya,nekik meg egy-egy kisebb lányuk,de egyikkel sem törődik az anyja,mert mindkettő elvált,és úgymond szeretik a férfiakat,minden mennyiségben.

De ugye esetükben a gyerek hátrány,így a nagymamánál élnek.

Egyik 13,másik 14,én 17.


Múltkor ott aludtam mamámnál,és reggel az unokatesóm

fahéjas Cinni Minies-t ettek,kérdeztem hogy kérhetek e belőle,azt mondta,hogy az gyerekeknek van.

Kicsit rosszul esett.

Aztán nagyobbik unokatesóm visszamondta,hogy mamám szerint sokat fürdök,meg eszek nála,neki mindig megveszi ezt,azt,az anyjuk 100 ezer forintal tartozik neki,én meg kaptam egy 1000-rest tőle szülinapomra,karácsonyra meg semmit.



2012. okt. 26. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem önző hanem baromi sokba kerül két unokát egyedül egy nagymamának nevelni. Ennyire nem kéne hisztériáznod 17. évesen.
2012. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
60%
Szomorú az ilyen, hirtelen nem is tudom mit reagálnék, valószínűleg semmit, ráhagynám.
2012. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Az én nagymamám is ilyen lett, de csak mióta dolgozni kezdtem (15 évesen) és úgy gondolhatta akkor már nekem nem kell adni, nem tartott onnantól gyereknek. Fura és nem értem én sem.
2012. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
62%
Azért más az, hogy nem ad minden héten ezrest költőpénznek, meg az, hogy szerinte sokat eszik nála az unoka...Ez azért már sok, főleg ha nem csak gondolja hanem el is panaszolja valakinek.
2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"ma 22:33"


Ez nagyon értelmes volt,ezért is pontoztam le

tudod azért szerintem nem normális,hogy a lányuk közül az egyiknek saját háza van,mégis odadobja neki a gyereket,

meg mindkettő százezrekkel tartozik neki,apu a fia,és neki meg egy 1000-rest se ad kölcsön,mondván hogy a férfiak nincsenek rászorulva a segítségre


nem hisztizek,csak rossz hogy ha elmegyek hozzá,még a rántott csirkemellet is eldugja a sütőbe,mert unokatesóm csak azt eszi meg,a combot nem,és tudja h én is szeretem,

meg az is fáj hogy szülinapjára feldíszítette az egész lakást,tortát vett neki,én meg kaptam egy tusfürdőt


ha ez hiszti,akkor azt hiszem te nem tudod ennek a szónak a jelentését :)

2012. okt. 26. 22:41
 6/21 A kérdező kommentje:

"nem ad minden héten ezrest költőpénznek,"


nem minden héten,félévente egyszer

tehát igen,más

meg én messze lakom,ritkán lát,rajtam kívül van még 2 nagyobb unokája,akik emiatt nem látogatják

2012. okt. 26. 22:44
 7/21 A kérdező kommentje:

Ja,és kedves kérdező olyan is volt,hogy elmentem hozzá,vonattal,nyáron vettem magamnak a nagy melegbe egy üveg vizet,és kértem tőle pénzt,hogy adjon már 200 forintot,hogy haza tudjak menni,erre azt mondta,sajnos nem tud,de utána érdekes módon elment a boltba vásárolni


igen,biztos az a fránya hiszti

2012. okt. 26. 22:46
 8/21 A kérdező kommentje:

*kérdező


válaszoló

2012. okt. 26. 22:46
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Igen ez hiszti ha minden látogatásnál azt várod, hogy pénzt adjon akkor inkább ne menjél oda.

Mikkor kérdezted meg utoljára, hogy miben segíthetsz neki önzetlenül?

2012. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Az én nagymamám is ilyen volt pont!Aztán már nem is jártam hozzá.8 éve nem láttam mikor rákos lett és meg is halt.

Nem tudom miért kivételeznek a nagymamák.Anyámék is pont ilyenek,csak a középső gyerekükkel foglalkoznak meg annak a gyerekeivel,bátyám meg én meg a többi unoka le sincs szarva sem.Azért elég szomorú dolog az ilyen.

2012. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!