Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a keresztneved és melyik...

Mi a keresztneved és melyik évben születtél?

Figyelt kérdés

A családtagjaidét is leírnád?


Köszönöm előre is!


[A kérdést NE helyezzétek át! Köszönöm!]


2012. dec. 12. 12:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
65%
és ezt miért kell tudnod?? Hogy engem hogy hívnak, mikor születtem és a családom mikor született? Amúgy sem lenne illő hogy a családom tagjainak rövidke adatait is kiadjam
2012. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%
Személyes adatot csak meghatározott alkotmányos cél érdekében lehet gyűjteni, szóval mesélj, miért! :)
2012. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom azért, hogy mikor mi volt a topnév, mennyit változott, hasonlók :) Gondolom én :)

A sajátomat leírom: Anna, 1980 - ez pont egy öröknév :)

2012. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Szimplán kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a keresztneve és hogy melyik évben született.


Pl. Béla 1965


Hidd el, nem foglak felkeresni és betörni a lakásodba.

Ez azért kevés adat lenne hozzá.


Plusz, érdekel, hogy pl. aki 1970 környékén született, az örökölte-e valamelyik felmenőjének (apucinak vagy anyucinak) a nevét-e.

Ugyanis ez abban az időszakban menő volt.

2012. dec. 12. 12:40
 5/41 anonim ***** válasza:
53%

első vagyok..

Miért pontoztatok le?? Mert azt írtam hogy nem illik adatokat kikérni??

Azért ezt az oldalt nem csak a kérdező olvassa, hanem a világon bárki.. Még ilyen kevéske adatból is tudnak hasznot húzni a csalók..

2012. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
64%
Na, és az indoklás nem mutatott jól mentazöld háttérrel? Így mindjárt más a dolog.
2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Én 1990-ben születtem és anyukám nevét kaptam azaz a Veronikát :)
2012. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
És a világon bárki mégis mit kezd a neveddel meg a születési éveddel ? :D
2012. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Senkinek sem kötelező válaszolnia egy kérdésre.


Én személy szerint, ha beleolvasok egy kérdésbe és nem tetszik vagy nem tudok hozzászólni, akkor nem írok oda.


De, ez én vagyok.. nem te :]

2012. dec. 12. 12:50
 10/41 anonim ***** válasza:
35%

ma 12:45

Hogy mit lehetne kezdeni a neveddel és a születési éveddel?

Én nem értek a szakszavakhoz,de egy profi hacker aki esetleg csaló, a név és születési idő segítségével keres személyeket. Mondjuk tudja hogy van egy Kata aki 1977-ben született. Tudja hogy az anyja is Kata. Ezek adatok segítségével kiszűri a lehetséges áldozatokat. Ha talál ilyet (és miért ne találna?) akkor onnantól kezdve gyerekjáték neki a többi adat feltörése. Ha mindent megtudod akkor a nevükben komoly hiteleket vehet fel, vásárolhat stb.

Nem magamtól találom ki ezt. Nem is olyan régen volt az egyik dokumentum csatornán erről szó..

(Átverés a sorozat címe) Meglepő de elég volt 1 név és egy születési év. Nem biztos hogy pont téged húznak le, de nem kell mindent kiadni magunkról..

2012. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!