Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek hogy anya engedéken...

Mit tegyek hogy anya engedékenyebb legyen?

Figyelt kérdés
A családban született egy kisbaba és én imádom a gyerekeket ha lehetne minden nap kisgyerekekkel lennék. Minden héten 1x (hétvégén) elmegyek megnézni a kicsit de anya soha nem szereti hogyha megyek nem csak oda hanem akárhova ha megyek 1 napig győzködnöm kell hogy had menjek már, pedig nem vagyok se lógós se rossz tanuló és nem hazudok neki soha semmit na meg kicsi se vagyok már (17/L) és mindig megmondja hogy hányra kell hazaérnem mondjuk ez annyira nem zavar csak hogy sehova nem enged. Akár mikor meg akarom vele beszélni ezt a dolgot hogy legyen kicsit engedékenyebb soha nem engedi mert a végén vita lesz belőle és inkább ráhagyom mert nem akarok vele beszélgetni. Amikor nagy nehezen elenged valahova akkor mindig rossz kedvel megyek el mert tudom hogy anya nem szívesen engedett el. mit tehetnék ellene hogy anya engedékenyebb legyen?? Ha kicsi vagy zűrös gyerek lennék megérteném de így? HELP!!

2013. márc. 12. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az az ötletem támadt, hogy mi lenne, ha beszélnél azzal a hölggyel, akinek a kisbabáját meg szoktad látogatni. Ha jó viszonyban vagytok, mondd el neki, hogy sajnos anyukád gyerekként kezel, és nem akar elengedni sehova. Esetleg beszélhetne vele, és elmondhatná neki, hogy milyen jól elvagy a gyerekekkel, stb. Már az is előny, ha ezek után gyakrabban elenged oda, hisz tudja, hogy jó helyen vagy, és ők is örülnek annak, hogy ott vagy. Aztán talán utána a többi is alakul. :)
2013. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!