Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van olyan oldalal ahol meg...

Van olyan oldalal ahol meg lehet nézni a csaláfám?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Akkor tudod megnézni, ha előtte te, vagy valaki elkészítette már. Nem tudok olyan oldalt, ami ki is keresi neked a családod tagjait. Ha nem erre gondoltál, akkor itt egy családfakészítő oldal: [link]
2008. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
94%
Én úgy tudom, hogy ezek az adatok nem nyilvánosak annyira, hogy a netre kerülhessenek. Levéltárakban illetve anyakönyvekben, hivatalokban nézhetsz utána. Levéltárban legjobb tudomásom szerint (tavaly nekem még ezt mondták) 1895. előtti adatok vannak, későbbieket valahogy más úton kell beszerezned. Neten családfakészítő oldalakat illetve programokat találhatsz, ha már megvannak az adataid összegyűjtve, akkor oda felviheted.
2008. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Hát én még mindig kutatom a családfámat.

Én apukámat kértem meg, hogy meséljen az "elődökről". Az interneten sokat olvastam utána és megtaláltam az egyik püspök nemtudommilyen nagypapámat és a dédnagyapámat, aki harcolt a szabadságharcban. Egyelőre idáig jutottam el, ha lesz időm elmegyek arra a helyre, ahol még élhetnek rokonok és ott fogok kérdezősködni. Utána elmegyek oda, ahol püspök lett az "elődöm". Aztán a következő állomásom a levéltár lesz.

Én nagyon komolyan veszem a családfa kutatást, a szobámnak van egy külön polcca, ahol különféle iratok vannak. Nem tudom meddig fogok eljutni.

Neten nem sokra mész, ha nem voltak híres elődeid. Nekem sem volt sok, de ők fent vannak az interneten.

L:)

2008. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!