Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha a szülei vagy ismerősei...

Ha a szülei vagy ismerősei lennétek, elítélnétek egy olyan nőt, aki karrierista és nem vágyik családra, gyerekre, de még párkopcsolatra sem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 11:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Vagy akárcsak egy idegen lenne számotokra.
2013. márc. 30. 11:07
 2/20 A kérdező kommentje:
*párkApcsolatra akart lenni a kérdésben
2013. márc. 30. 11:08
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. Nekem is van egy elképzelésem a számomra ideális életről (család, 2-max 3 gyerek, munka), de nem ez az etalon amit mindenkinek követnie kell. Én sem szeretném ha valaki megszólna azért, mert nem 8 gyereket szülők zsinórban és reggel kecskéket fejek meg kenyeret gyúrok, csak mert neki az az ideális életforma.
2013. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
inkább csak kicsit sajnálnám. illetve azt nem tűrném, ha engem degradálna, csak mert nem olyan életet élek mint ő.
2013. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ÉS ha ő sajnálna téged? Annak nem lenne degradálás-érzete?
2013. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

53%-os, én meg téged ítéllek el, mert belepofázol a mások dolgába.


Ezek az emberek csak nem akarnak gyereket. Nem gyilkosok vagy erőszaktevők. Ha beléd ennyi tolerancia és empátia nem szorult, hogy leszel (vagy?) jó szülő?

2013. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7: Ez hülyeség, miért ne fogadná el valaki, hogy egy férfi nem akar családot alapítani. Sőt, szerintem pont náluk jobban elfogadják, a nőre jobban rásütik, hogy nem is igazi nő, nincsenek természetes anyai ösztönei, biztos rossz tulajdonságai vannak hogy nem kell egy férfinek, blabla....


Nem tudom miért kell elítélni azt aki nem akar családot, nem kell mindenkinek szaporodnia. Teljesen természetes, bár a ritkább.

2013. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Mindenkinek úgy kell leélnie az életét, ahogy neki a legjobb. Elvégre ezért kaptuk ezt a lehetőséget, hogy itt lehetünk. Én úgy vagyok vele, hogy ha találkoznék azzal az emberrel, akiben tényleg a másik felemet látnám és vele akarnék élni, esetleg családot alapítani, nem fogom ellökni magam mellől. Persze ez attól is függ, hogy éppen az életem mely szakaszában tartok. Milyen a munkám, hol élek, stb. Viszont keresni nem fogom. Nem ez lesz az életem célja, hogy családot alapítsak. Sokkal inkább az, hogy valóra váltsam az álmaimat, megvalósítsam azokat a dolgokat, amiket most még nem tudok. (Mielőtt bárki is leszólna emiatt, hozzátenném, hogy ezek között szerepel az is, hogy embereken és állatokon egyaránt segíthessek. Szóval nem magamra költeném a nehezen megkeresett pénzem nagy részét.)
2013. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze,elítélik,úgy mint a nőt,volt már 20pasija,az már egy mocskos kurv@,a pasit meg ugyanebben véve(csak neki nem pasija volt normál esetben:DDD)menő,cool,úgyebár?
2013. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!