Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apumnak a testvérének a...

Ha apumnak a testvérének a gyerekének születik gyereke, annak én kije is vagyok? L/11

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Szóval az unokatestvérednek született gyereke. Akkor te vagy az unokatesód gyerekének a nagynénje, az unokatesód gyereke pedig az unokaöcséd/húgod. Erre sincs más szó, mint az unokaöcs/húg, mint az unokatesódra, csak itt nem mondunk mást az unokaöcsin/húgon kívül, nem mondjuk még azt, hogy unokabáty/unokanővér (mert ugye ez lehetetlen), és nem mondjuk azt sem, hogy unokatestvér. Nekem 2 unokaöcsém és 1 unokahúgom van az unokabátyámtól, és én vagyok a nagynénjük, mintha az unokabátyus a sima bátyám lenne. Remélem, érthetően leírtam. 24/L
2009. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Első unokatesó asszem. Nekem van ilyen 7 és én így tudom.
2009. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem az első unokatesó, mert az első unokatesójának született a gyereke, szóval lemaradtál most egy generációt. És nem is a második, mert a második unokatestvér a nagyszülő testvérének a gyereke. Szóval sima unokaöcs/húg.


Első voltam.

2009. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
utsó vagyok! bocsi téves, mert én úgy értettem hogy apud testvérének a gyereke. a második gyerek szó kimaradt :)
2009. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Eszedbe jutott, de jó! Első
2009. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
oh,köszi.mostmár érthető
2009. okt. 20. 23:15
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Neem!!

Nekem az apa testvére a nagybátyám..szóval az apa testvérének a gyerekének a gyereke neked senkid majd ha nei születik gyereke lesz a te uncsitesód...

szóval. tegyük fel

apa-dezső

apa tesó-béla

apa tesó gyereke-juli

annak a gyere-géza

én-ica


icának dezső az apja

icának béla a nagybátyja

icának juli az unokatestvére

icának géza ..Nincs erre semmi kitalálva


Nem?

Én így tudom:)

Remélem érthető voltam a kis mesémmel:D

2009. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó, ne beszélj már hülyeséget!! A nagybátyád gyereke az unokatestvéred, nem senkid! A családomat se hazudtold meg ezzel, légy szíves, mert nekem anyu nővérének, azaz a nagynénémnek a fia az unokatestvérem! És az is marad!
2009. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
89%
Örülök,hogy benéztem.Én abban a tévhitben éltem,hogy az unokatesó gyereke,az a másodunokatestvér
2009. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Az unkokaöccs meg unokahúg az csak azok a személyek, akik a te testvérednek a gyerekei.
2009. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!