Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha valakinek roma származású...

Ha valakinek roma származású volt az egyik nagyszülője, mennyire fog visszaütni a gyermekén?

Figyelt kérdés
Ha a párja fehér bőrű.
2013. aug. 16. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Eleve nem is kellene hogy ilyen legyen, de ha már van, hát szerencse dolga! Lehet nagyon sötétbőrű koke is, de lehet fehér, bár az Ő gyerekei is lutrisak lesznek!
2013. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiken mindenképpen vissza fog ütni. Az egyik barátnőm félcigány, mert az apja az volt. Az apja tisztességes, dolgozó szakmunkás volt. Az anyja felvidéki magyar. A lányon nem látszott annyira, de az egyik fia kiköpött a nagyapja lett. De miért baj ez? Olyan gyereked lesz, amilyenné neveled. Ha az ősöd bolgár, szerb, vagy kun lenne, akkor is idővel visszaütne a kreol bőr.
2013. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valakinél semennyire nem látszik első ránézésre már ha a nagyszülő roma származású volt az egyik részről

De ez csak akkor igaz, ha azóta csak fehér vérvonalúak voltak a családban a szülők

2013. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól értem a TE nagyszülőd volt cigány. Ilyen esetben a dédnagyszülő már csak 1/8 genomot ad át, nagyon kicsi az esélye, hogy a dédunokába sok legyen a vonó - már feltéve, hogy a másik családi ág árja és nálatok is csak egy hiba csúszott a gépezetbe.
2013. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, szomszédban a gyerek a szüleire alig hasonlít de tiszta kiköpött nagyapja.

Ezt nem lehet megmondani, lehet igen lehet nem. Sőt ha az első nem akkor lehet a második gyerek igen, vagy az elején egyáltalán nem de később ahogy barnul a haja igen.

2013. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ismerek 1/2, 1/4, 1/8, meg még ki tudja hányad részben roma származásúakat, a többségen nem látszik. Ilyen ez a genetika, nem tudhatjuk, hogy milyen fizikai jellemzőkkel fog rendelkezni a gyermek. A romák eleve egy ilyen átmenet kelet és nyugat között, hiszen nem tisztán a szubkontinensről származó genetikai vonalaik vannak.

2013. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Puskin orosz költő egyik őse néger volt.

"Az anya nagyapja Nagy Péter kedvelt főtisztje, az afrikai Hannibál volt. Négernek lenni a XVIII. századi Oroszországban még nem volt szégyen, csak egzotikum. És ha az egzotikus férfi bátor katona volt és tábornokságig vitte fel, utódainak sem vált szégyenére."


[link]

2013. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magyarán a gyereknek márcsak a dédszülője lenne roma? Szerintem akkor már nem igazán fog visszaütni. Bár én ismerek egy negyed részben cigány lányt (azaz a nagyszülő cigány) rajta még nyomokban észrevehető, hogy cigányok voltak az ősei.
2013. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam nagyanyja néger. Annyiban látszik rajta, hogy a haja fekete, gyapjas, de mivel állandóan rövidre vágatja, nem látszik még az sem, mivel a bőre teljesen fehér. Viszont nemrégiben született egy gyermeke, szőke anyától, és a gyerek teljesen fekete. A dédszülő vonal jött elő. Kicsit ciki, mert mindkét szülő fehér, és hiába tiszta apja a kicsi, akkor is vannak furcsa, kaján pillantások.
2014. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is vegyes etnikai háttérrel rendelkezem- anyai nagyapám cigány származású, de az anyai nagyanyám nem- az ő ágán fehér bőrűek és vörös hajúak vannak- úgy tudom zsidók.

Apai nagyszüleim tótok. Rajtam nem látszik abszolút az 1/4 c.származás.Talán annyi, hogy kicsit kreol a bőröm.

2014. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!