Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek szép név a Villő...

Szerintetek szép név a Villő név? Hogyan lehet becézni?

Figyelt kérdés

Vilinek gondolom furcsa lenne, lévén hogy kislány név.

Különleges névnek számít? A környezetemben még nem nagyon találkoztam ezzel a névvel.


2013. okt. 2. 08:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép név *.* :-) ! Ismerősök kislányát is így hívják .Ez a vév így szép ,nincs szükség becézésére ,ők sem teszik .
2013. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
* ... ismerősöm ; név ... (elírtam ,bocsi ;-) )
2013. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szép érdekes név és a elentése is szép. Én kevés Villőt ismerek. Hármat, de közüllük az egyik már felnőtt. Az egyik kislányt Vilcsinek a másikat pedig Vivinek becézik. Szerintem becézés nélkül sokkal jobb név:)
2013. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Nem tetszik. Miért nem lehet rendes nevet adni egy kislánynak? Nem attól lesz egy gyerekből különleges felnőtt, hogy különleges nevet kap.
2013. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ronda.
2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek a kislánya Villő, és Villőcskének hívják. Szép név.
2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
4. kíváncsivá tettél ... Milyen számodra a normális név ? Én sem adnám a lányomnak a Marika ;Erzsike stb neveket . Ezt a világot éljük ,régen is voltak divatos nevek ,amiket akkor adtak előszeretettel ,a mai világban is normális ,hogy már már számít divatosnak . Nincs a kérdező választásával semmi baj ,szép név ! Egyedi ,sokkal jobb mintha a 20 .Katika szaladgálna a játszótéren . Az én lányom neve : Kiara . Nem divatból ,flancból adtuk ,hanem mert tetszett /tetszik . Mindenkinek más az ízlése , szerintem adott esetben a kérdezőé jó ;-) !
2013. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
Sztem béna.
2013. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, ismerek is, felesleges becézni ez tipikusan olyan név, ami szép, úgy ahogy van, és rövid is.
2013. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem szép név. Nem a kedvencem és én nem választanám szerintem a saját gyerekemnek, de ez már ízlés kérdése. Ettől függetlenül - más valakinek - szépnek találom. Érdekes, ritka, különleges hangzású, és/de MAGYAR név. Sokkal jobb, mint ezek az új külföldi nevek.

Van egy Villő nevű ismerősöm, őt Vilcsinek becézik.

(Egyébként szlovákul a víla tündért jelent. :)

2013. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!