Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Farkas családnév roma...

A Farkas családnév roma származásra utal?

Figyelt kérdés
Anyai nagymamám Farkas lány. Sem rajtam, sem anyámon, se nagyanyámon, de a régi képek alapján a dédszüleimen se látszik roma beütés. Egyedül annyi, hogy sötétbarna a hajunk eredeti színe, de ez alapján minden második ember roma lehetne az országban. Nos, ha még úgy is lenne, hogy valamennyi roma vér is van bennem, engem nem érdekelne, de a férjem (tősgyökeres sváb) azóta, amióta megtudta a Farkas nevet (valahogy évekig nem került ez szóba) folyton azzal ugrat, hogy cigánylány vagyok, meg hogy sose gondolta volna, hogy ő egy cigánylányt vesz feleségül.
2013. nov. 9. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is Farkas a lánykori nevem, de egyáltalán nem vagyunk cigányok! Hófehér bőröm van, szőke hajam és zöld szemem...
2013. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak az ismerőseimet nézem Farkas névvel, mondjuk 3 nem roma, 1 igen.
2013. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Sőt, ismerek Vargát és Lakatost is akik ugyanolyan fehérek, mint én...
2013. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Én Oláh vezetéknevű nő vagyok,és nem vagyok cigány....Ismerek én is Farkas nevűeket,Lakatosokat,akik egyátalán nem cigányok.


Nálunk egyébként sose volt ez téma, bár én szerettem volna ha más neven van...

2013. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Találd ki hogy ő meg n igger.
2013. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Vitéz Kassai Farkas László magyar királyi altábornagy is biztosan azért adta meg magát dandárjaival együtt, mert roma volt.
2013. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

"mert mindannyiunk ősei a majmokból fejlődtek ki, nem hiába egyezik 99.4%-ban az emberi DNS a csimpánzéval"


A kocsma mellette elhaladva felszokott bennem merülni a gyanú, hogy egyeseknél inkább disznó vonalon indult el az evolúció.

Én inkább az Isteni teremtésben hiszek.De ha te ragaszkodsz hozzá, hogy a majomtól származol, akkor biztos úgy is van.

2013. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, uccsó, én is azt vallom, hogy a majomtól származom. De én legalább fejlődtem valamennyit, míg te ugyanott toporogsz, ahol az istened megteremtett.
2013. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Farkas Bertalan, az első magyar űrhajós, szerinted?
2013. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem 6 roma 2 magyar Farkas nevű ismerősöm igaz cigányok közt nöttem fel és magyarként nem szeretem őket
2013. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!