Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A szépapám az kicsoda?

A szépapám az kicsoda?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az óapa a szépapa más elnevezése.

De lényegében a kettő ugyan az.

2009. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudsz a nagyszülödröl?

Tehát a nagyszülöd szülei a dédszülők, és a dédszülőnek a szülei az ükszülők, az ükszülők szülei a szépszülők.

A többi válaszolónak azt felelném, hogy még abból is csak 1-2 van aki a dédszüleit ismeri, olyan nincs senki aki ismerje az ükszüleit.

Egy esetben lenne lehetséges, elmondom, de olyan nincs se Romániában, se Magyarólszágon.

Tehát, mondjuk 16 éves korában szül valaki, mikor az anya 36, éves lesz a gyereke 20 éves korába megszüli az unokát, az unokának 22 éves korában lesz gyereke, ekkor a gyereknek a dédanyja 58 éves, ennek a dédunokának 24 éves korába lesz gyereke, akkor az ükanya 82 éves.

Ahoz hogy déd meg ükanyákat ismerjél, kell 80-on, 90-en felüli kort élni, és fiatalon gyereket szülni 24 év alatt.

2010. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én ismertem az ükanyámat. 1899-ben született, és 1998-ban halt meg. Akkor én 5 éves voltam, de emlékszem rá. :)
2010. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a szépapám

1822-ben született Szatmári Pálnak hívják.

Lajosmizsén született, ha elmennék oda és megkeresném a parókián lévő papot, akkor tudna segíteni,hogy ki volt neki az apja,mert ott anyakönyvezték.

2012. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!