Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tegyük fel, hogy valami...

Tegyük fel, hogy valami extrém-ritka vezetékneved van. Hogyan reagálnál (Örülnél? ), ha egy külföldi megkeresne (neten), azzal az ürüggyel, hogy ugyanaz a vezetéknevetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
példát írnál??
2009. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem extrém-ritka, de jelölt már be amerikai srác ugyanezzel a vezetéknévvel. Meglepődtem,kicsit talán örültem is (hogy miért, azt nem tudom :)), de nem jelöltem vissza.
2009. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
de vicces! engem is jelölt be amierikai csávó. uaz a vezetéknevünk :) sztetek visszajelöljem??? :)
2009. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Őseink osztrákok. A mamám megismerkedett néhány évvel ezelőtt egy osztrák férfival. Nagyon rokonszenvesek voltak egymásnak addig, amig el nem hangzott a nevük...Ugyanis mindkettőt ugyanúgy hivták és a férfi rossz viccnek vette. Nem pont ezért, de az ismeretség el sem kezdődhetett. Ez egy fatális véletlen volt.
2009. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem extrém hétköznapi (Megasztár-győztes) vezetéknevem van, és sokan bejelöltek már szerte a világból. Csak egy kattintás, nem leánykérés.
2009. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ritka nevem van, de külföldön élnek ilyen nevűek, színész is van.

Akik bejelölnek gondolom nem azért jelölnek mert ez a nevem, hanem mert ilyen nevem van. De ha ugyanilyen nevű keresne meg, szívesen beszélgetnék vele. Már ha tudok :)

2009. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
volt erre példa nekem: bemutatkoztunk. kiderült, hogy nem vagyunk rokonok, de azért leveleztünk egy darabig
2009. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld vissza, bajod nem lesz. :) Nekem az a vezetéknevem, hogy Rúzsa-Ruzsa(?), pontosan nem tudom, mivel a rokonok Rúzsának írják, viszont nálatok a Ruzsa mint falu(nem magyarországi vagyok), és meglehet h onnan származunk :) .

Em. mi a vezetékneved, h olyan extrém-ritka?

2009. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az van. Először meglepődnék, aztán leveleznék vele. IWIW-en is bejelöltem egy lányt, akinek ugyanez a neve, és nem rokon. Vagyunk vagy 10-en az országban. Bocsi, ha nem írom ide, de jobb szeretem a névtelenség mögé bújni.
2010. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én örülnék :)
2011. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!