Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tetszik számotokra a Cintia...

Tetszik számotokra a Cintia női név? Szerintetek nagyon ritka? Miért írjuk c betűvel és ejtjük sz-szel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, de nem mondom, hogy csúnya. Szerintem egyáltalán nem ritka és akiket én ismerek, ők C-vel is használják a nevüket.
2014. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon a Cintiat c-vel ejtjuk. Az angolos ejtesut magyar irasmoddal, Szintiakent lehet anyakonyveztetni.

Nem tetszik se igy, se ugy se eredetiben.

A gyerekemnek volt Cintia nevu bolcsodes tarsa.

2014. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez ilyen iszonytatóan buta, Barbie-babás név szerintem :(

Nem tudom, hogy sz-szel lehet-e adni, de mindkét verziója förtelmes.

2014. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

sztem meg teljesen jo, nem ad semmi szekallasra sem okot.

ismerosom is igy hivjak.

2014. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon k*rv*s nev.

Bocsi.

2014. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomo szinesboru lanyt hivnak igy.Naluk gyakori szurinamban es a zold fok szigeteken
2014. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom azonban, miért kell negatív dolgokra asszociálni egy név olvastán vagy hallatán. Ilyen alapon akkor sok női név lenne, ami az egyik válaszoló szavát idézve az utcán testét áruló nőkre vonatkozik. Egyébként meg akit ismerek az sz-szel ejti, tehát nem egyértelmű ennyire a dolog.
2014. ápr. 13. 13:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért negatív a csengése mert azok a nők akiket így hívnak nagyon ellenszenvesek voltak nekem. Buta, primitív, nagyon öntudatos, közönségesen és szinte minden esetben k@rvásan öltözködő emberek. Nyílván nem mindenki ilyen aki ezt a nevet viseli, csak én még nem találkoztam olyan Cintia nevű nővel aki ne a fentebb sorolt kategóriába esne.
2014. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk elvonatkoztatni sosem korábbi tapasztalatainktól és ez vezet el a talán téves véleményhez. Ámbár lehet igazságtartalma is. Egyetlen Cintiát ismertem/ismerek idáig, de az nagyon művelt, érzékeny, nem bulizós, tömegkultúra iránt rajongó, lelkiismeretes, törékeny, ambiciózus és szorgalmas.
2014. ápr. 13. 18:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia, igen, a Cintia névről nekem is a színesbőrűek és a társadalom alacsonyabb rétegei jutnak először eszembe. És ez nem miattad van, mert te kiírtad, semmiféle harag feléjük, sosem bántott meg egy Cintia sem... Egyszerűen valamiért erre asszociál erre a legtöbb iskolázott ember. Szerintem válasszatok normális nevet, hogy ne nyomja rá a bélyegét szegény gyerekre ez a név.

Ne haragudj, ha kicsit nyers voltam.

2014. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!