Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehet régi külföldi...

Hogyan lehet régi külföldi anyakönyvi kivonatot beszerezni?

Figyelt kérdés
Üknagyapám a mai Horvátország területén született. Szeretném a születési anyakönyvi kivonatát megszerezni, megtudni, hogy a szülei honnan származnak. Sok helyre írtam már, de sajnos senki nem segít, azt írják, hogy ők ezzel nem foglalkoznak. Valami tipp esetleg?
2014. júl. 25. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megkérnék valakit aki tud horvátul, hogy kérjen az ottani családfakutató oldalakon segítséget/információt.

Itt Magyarországon van aki pénzért csinál családfát, lehet ott is találnál ilyen szolgáltatást, biztos van olyan szolgáltató aki tud angolul.

Azt tudod, hogy melyik faluban született? Én ellátogatnék, ha van ott templom ott is biztos segít a lelkész.

Szerintem sajna muszáj lesz vmennyit költened ha tovább akarsz lépni:(

2014. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen, tudom, Diakováron született 1843-ban. Persze, valamennyit költenék rá, ha a konzulátus, vagy a nagykövetség normális infót adna, de semmi. Azt írták, hogy ha nem tudom a hónapot és a napot már nem tudnak segíteni. :(

Írtam a diakovári önkormányzatnak is kétszer, de válaszra sem méltattak.

2014. júl. 25. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!