Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti visszamennétek az időbe,...

Ti visszamennétek az időbe, hogy találkozzatok az őseitekkel?

Figyelt kérdés
Én gyakran eljátszom a gondolattal. Olyan jó lenne visszamenni az időbe, hogy találkozzak a déd, ük szüleimmel. Érdekel milyen emberek voltak, hogyan éltek és minden ami ezzel kapcsolatos.
2014. nov. 26. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez nekem is sokszor eszembe jut. Én szívesen visszamennék :)
2014. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszamennék. De akár még a közelebbi múltba is. Szüleimet is megnézném, hogy milyenek voltak fiatalon. Meg az is érdekel, hogy milyen lehetett abban a világban élni.
2014. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszamennék!
2014. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Inkább saját magamnak adnám át a nyertes lottószámokat!
2014. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább a jövőt nézném meg. Engem mindig az foglalkoztat, milyen lesz az élet 100-200-1000... év múlva. Hiszen egyre felgyorsult a változás, ha pl. az elmúlt tíz évben hibernálva lettem volna, rá se ismernék már semmire szinte.
2014. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
5: Engem is érdekel a jövő is. Kíváncsi lennék, hogy milyen lesz a világ akár csak 100 év múlva.
2014. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Igen, visszamennék, de csak látogatóba.

A jövő engem is jobban érdekel.

2014. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

#5: Ne is mondd.


Rettentő kíváncsi vagyok arra, milyen lesz az élet (ha lesz), 50-100-200-1000 év múlva.


Csak az vigasztal, hogy ha 1024-ben születtem volna, akkor most teljesült volna ez az álmom :D


44/N

2014. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Visszamennék, a közeli és a távoli múltba is. A családom nagyon régi, a 13. században kapott nemesi címet, onnantól vezethető le a mai napig. Rettentően kíváncsi vagyok hogy milyen lehetett az az ősöm, aki kiérdemelte a kutyabőrt (állítólag a tatárjáráskor, csatában véghez vitt hőstettért kapta). Kíváncsi vagyok az összes utána következőre is.

A jövőt nem szeretném tudni.

2014. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A dédpapámig (apai, ott is a nagyapai oldalról) sikerült az egyik rokonomnak visszavezetni a családfánkat. Sajnos, ott meg is szakadt, mert kiderült, hogy a dédipapa "talált" gyerek volt. A falu határában, a mező szélén találták csecsemőkorában. Onnan árvaházba került, majd örökbe fogadták.

Sokat beszélgettünk erről, teóriákat állítottunk fel, hogy miért rakta ki az anyja, egyáltalán milyen sorsa volt, ami miatt ezt kellett tennie? És a nagy kérdés, ki lehetett az apja?

Visszamennék? Nagyon. Kis időre, látogatóba.

2014. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!