Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért zsidózzák le kapásból...

Miért zsidózzák le kapásból azt akinek Dávid a keresztneve? Akkor ezen az alapon minden spanyol, cseh, angol, amerikai zsidó akinek David a neve?

Figyelt kérdés
Most csak azokat az országokat soroltam fel ahol nagyon elterjedt keresztnév...
2015. máj. 24. 16:24
 1/10 anonim válasza:
29%
A magyarok szeretnek mindenkit lezsidózni. Őket csak a gyűlölködés élteti. Mindenkit utálni, ez a mottójuk.
2015. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem csak a magyarok.


Gondolom a Dávid csillag miatt asszociálnak rá, meg mert héber eredetű a név.

2015. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dávid zsidó király, Dávid-csillag, héber eredet, stb. Van egy ismerősöm, akit folyamatosan piszkálnak ezzel, de már én is kaptam elég szép beszólásokat az Anna miatt.
2015. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nekem két Dávid nevű rokonom is van. Az életben senki nem bántotta őket a nevük miatt. Hol divat ez a taplóság?
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A Dávid csillag és Dávid a zsidók királya legenda miatt asszociálnak erre. A jobbosok egyébként is mindenben , mindenkibenmegtalálják a zsidót, a cigányt
2015. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én még életemben nem hallottam olyat akit a Dávid miatt zsidóztak le.
2015. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem is van par Dávid ismerősöm, de errol meg nem hallottam, sot nekem se jutott meg eszembe
2015. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező jogosan akad ki, ilyen alapokon mindenkit zsidózhatnának, pl. az Ádám nevűeket, Ábrahámokat, Máriákat és még sorolhatnám. :) Sőt még azokat is, akiknek pusztán nagyobb az orruk, mert jujj a zsidóknak nagy az orruk. :D Szerintem egyesek, akik így tesznek azok tudatlan, zsidó fóbiások. :) Nem hinném, hogy egy percig is foglalkozni kell velük!
2015. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A poén az, hogy én sem hallottam még, hogy valakinek a kereszt neve miatt zsidóztak volna. A vezetékneves dolgot már ismerem, én csak vállat rándítok, amúgy meg, kit érdekel, hogy ki milyen nemzetiségű, vallású. Ha gonosz, szemét akkor bármilyen vallás/nemzetből kikerülhetett, ha meg rendes és kedves, akkor szintúgy. Sajnos az emberek összeségében gonoszak és előítéletesek, bántják egymást, csak azért mert "csak" és ennyivel el van intézve. Tisztelet a kivételnek, ami kb a népesség 20%-a ha szerencsénk van.
2015. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ahhoz Dávidnak lenni.

Régi a mondás: Hitler azt mondta, az a zsidó, akire ő azt mondja.

Ha nálunk valakire rámondják, az már nehezen mossa le magáról.

Hozhat azután már akármilyen születési bizonyítványt, nem kíváncsiak rá.

Így megy ez nálunk...

2015. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!