Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyi esély lesz hogy a...

Mennyi esély lesz hogy a fiamon majd latszik a roma ver?

Figyelt kérdés
En félig a párom teljes magyar. Tehát akkor 25% roma ver lenne a fiamba. Tudjatok mindig is igy terveztem, es szeretnem ha o nem indítana mínusszal az életet es nem ütközne ki a roma ver legalább a kinezetebe. Szerintetek mitől függ illetve mennyi az esélye? 8 hónapos vagyok egyébként :)

2015. jún. 14. 10:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
10%
Nem fog rajta látszani,mint ahogy már rajtad se nagyon. :). viszont ,mindenhol jelezni kell a hovatarozásnál az etnikumát,mert komoly előnyöket jelent ha roma származású. Több családi pótlék, iskolában a romáknak 75% ami a magyarnak 100%, Szóval hasznos a mai világban. De látszani nem fog rajta.
2015. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
A húgomon látszik, rajtam nem. Egyébként manapság a szolárium korában inkább az egyéb tényezők miatt látszik vkin, h roma, ha az arc jellegzetes jegyeit kevésbé örökölte. Ez alatt az öltözködést, beszédet, viselkedést értem.
2015. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszolat hat nagyon kiváncsi leszek a lulkora :) csak reménykedem hogy nem. Egyébként rajtam latszik ezert is tudom mivel jár manapság ha valaki roma.
2015. jún. 14. 10:27
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Tévedés, előfordulhat, hogy látszik rajta. Egy exem anyjának az egyik szülője volt csak roma, az exemen mégis eléggé látszott. A testvérén egyáltalán nem. Attól függ, milyen géneket örököl inkább. De én azt mondom, inkább a kinézetén látszódjon, mint a viselkedésén!
2015. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
28%
"lulkora" Oké, innét látszik. :'DDDD
2015. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Az unokatestvérem elvett egy full roma nőt, akin bizony eléggé látszik a származása. Viszont a lányuk az apjára ütött: hófehér bőrű, világosbarnás-szőkés hajú, és kék szemű. A második gyerek, a fiú viszont le sem tagadhatná, hogy romavér van benne. Barna bőr, sötét haj és sötét szem.
2015. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
ma 10:41, ez egyaltalan nem arul el semmit a szarmazasrol, ezt az aranyos a kifejezest nem csak romak es/vagy alacsony iskolazottsaguak hasznaljak!!
2015. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

Nalunk is az van, amit 10.44-es irt.


A roma jellegzeteseg akar a 100-ik generacioban is megjelenhet olyan eros allelokkal rendelkezik.

2015. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mi a baj a lulko kifejezéssel? Aki csak azért ir ide hogy le ciganyozzon annak felesleges írnia. Többieknek koszonom a valszokat.
2015. jún. 14. 10:51
 10/34 anonim ***** válasza:
88%
Minden rosszalló szándék nélkül kérdezem, miért sértő a cigány kifejezés? Nem hazugság, mint ha pl valakit lek.....znak alaptalanul. A magyarok sem sértődnek meg szerintem ha lemagyarozzák őket.
2015. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!