Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Kicsoda nekem a 3. unokatestvé...

Kicsoda nekem a 3. unokatestvérem lánya?

Figyelt kérdés
Remélem a 3. unokatestvérem, mert ugyanis a déd-nagymamáink testvérek voltak.

2016. márc. 1. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs szó.
2016. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint egy ilyen kérdés...


Tudod, ő a harmad unokatestvéred lány. Más szóval: távoli rokon. Egyébként emellett lehet sok más is: jó barátnő, ellenség, keresztlány stb.

2016. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy 3. unokatestvér!
2016. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 pista kuota válasza:
100%
Ő az ük unokahúgod!
2016. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rokonod.
2016. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy mit összeszenvedsz, mire egy ilyen hülye kérdést feltudsz tenni...
2016. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én olyan vagyok aki szereti sok mindenre tudni a választ, még akkor is ha a válasz az hogy: hülye a kérdés. Akkor nem firtatom tovább. Egyébként köszi az értelmeseknek a választ!

Utolsó, én meg azt nem tudom elképzelni, hogy mit össze nem tudsz unatkozni, hogy ha hülye kérdésekre is válaszolsz!!!!! Ha meg nem unatkozol csak nem bírod ki, hogy ne szólj be, menj el politikusnak és akkor hivatalból űzheted!

2016. márc. 1. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Na kérdező, ebbe jól belegabalyodtál! :-)
2016. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pista kuota-nak igaza van: ükunokahúgod, bár a rokoni viszonyok leírásában itt nem szerepel, pedig a logikája szerint ott kéne lennie: [link]
2016. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!