Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan kezdeményezzek a...

Hogyan kezdeményezzek a féltestvérem felé?

Figyelt kérdés

Van egy 28 éves nővérem, aki édesapám lánya. Sosem ismertem, pedig egy helyen laktunk, de mindig is szerettem volna megismerni. 14 éves vagyok, és hét éves korom óta tudok a létezéséről. Ő tudja hogy én vagyok.

Szerintetek hogyan kellene felé nyitnom? Egyáltalán hogy reagálna? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2016. okt. 30. 18:25
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Interneten fent van valahol?
2016. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor ezek szerint fel tudnád venni vele a kapcsolatot, megvan valamilyen elérhetőség, csak azt nem tudod, milyen módon tedd ezt?


Én a helyedben nyitva hagynám mindenképpen a dolgot, hogy meglegyen a lehetősége azt mondani esetleg, hogy ő nem szeretne téged megismerni. Írj neki, hogy te vagy a féltestvére, és hogy szívesen megismernéd, örülnél, ha lenne közöttetek valamiféle kapcsolat. Ha ő is kíváncsi rád és szívesen találkozna, beszélgetne veled, akkor pedig itt és itt tud téged elérni. :)

2016. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is írj neki! Engem a féltesóm régebben facebookon keresett fel és én nagyon örültem neki :))

Milyen lehetőségeid vannak? (esetleg ha fent van facebookon, akkor az szerintem tök jó megoldás :) )

2016. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Tudjátok egymásról vagytok.Ha ő eddig sem keresett akkor bizonyára ezután sem fog.Írhatsz neki,de ne lepődj meg ha esetleg nem kapsz rá soha választ.Ez nem a te hibád,gondolom apád nem foglalkozik az első szülött lányával,ha ez megtörténhetett nem ismertetett meg titeket egymással.na ez a gáz.
2016. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:


Igen, ez velem is pont így volt és pont így vélekedem erről. Nem foglalkozott velem és nem is tájékoztatott róla, hogy testvérem lett, hogy a bemutatásról ne is beszéljünk.

Én amikor felvettem a kapcsolatot a féltestvéreimmel, a felmenőknél az apai ágon harag volt és nem is engedik nekik otthon, hogy találkozzanak velem.

Én arra gondolok, hazudik nekik valamit az első családjáról és a múltról (bűncselekmények is vannak) és nem szeretné, ha az kiderülne a második családban.

2017. márc. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!