Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Engem mikor megszülettem 20...

Engem mikor megszülettem 20 évvel ezelőtt elhagytak a szüleim otthagytak a. kórházban! Most megszeretném őket találni az anya nevét azt tudom. De nem tudom hogy hogyan találhatnék rá! Hol lehet ezt meg érdeklődni?

Figyelt kérdés
Elhagyott lemondott édesanya
2017. jan. 5. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%

Sehol. Az ilyen adatokat nem adják ki. Adatvédelem.


A "meg szeretném találni" pedig három szóban írandó.

2017. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kedves első válasz adó! Nem azért írtam hogy a helyes írásom kritizáld hanem azért mert normális választ szeretnék a kérdésemre kapni! Azért mert épp te ilyen mogorva vagy nem kell kritizálni engem! Köszönöm
2017. jan. 5. 22:04
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez nagyon szomorú. Biztos vagy benne, hogy ez jó ötlet? Fel vagy készülve rá, hogy azt mondják, hogy továbbra sem akarnak látni? Mondjuk lehet ők is megbánták már, és örülnének, ha megismernének, ezt csak akkor tudod, ha megtalálod őket. Facebook-on nincs fent anyukád?
2017. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha megbánták volna, keresték volna ők. Én a helyedben nem bolygatnám a múltat. Akkor sem ha nagyon nehéz. Ha újra elutasítanak még rosszabb lesz.
2017. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
A Keresem a családom jelentkezési időszaka lezárult. Sajnos most már nem tudsz jelentkezni Liluhoz, de majd biztos lehet újra.
2017. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam Facebookon is de semmi sajnos.. Hát így húsz év után igen felkészültem rá! Az élet megtanított arra hogy minden okkal történik és ha nem kíváncsiak rám akkor azt is el kell fogadni... Hisz ez van a nagykönyvben megirva!
2017. jan. 5. 22:27
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Én nem lennék rájuk kíváncsi, dogolnenek meg ott ahol vannak.

Elhagytak,nem keresnek, nem kellesz nekik.

Sajnos ez az igazság.

2017. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Talan a gyamugyon keresztul kervenyezheted, hogy felvehesd a kapcsolatot a szuloanyaddal. Anno nagymamamat is lepasszolta az anyja, o akkor a voroskereszten keresztul talalta meg. Igaz, par eve meghalt, de a feltestverevel tartja a kapcsolatot.
2017. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
2017. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Egyik barátnőm is örökbefogadott gyerek volt. Ahhoz az alapítványhoz kellett mennie, ahol a nevelőszülei örökbefogadták.

Simán kiadták neki az édesanyja nevét, lakcímét.

2017. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!