Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ebben a helyzettben...

Mit tegyek ebben a helyzettben? Érdekel a véleményetek.

Figyelt kérdés

Erős a gyanúm, hogy vérfertőzéses kapcsolat eredménye vagyok. Tehát nagyon morbid még belegondolni is, már rég foglalkoztat ez a kérdés, és nagyon sok erre utaló jel van , pl. a szemem, az orrom, a magasságom, hajam formája, a testszőrezem színe is azonos a nagyapáméval, sőt az érdeklődési kör és gondolkodásmód is szinte egyezik.Mondjuk erre nem kéne panaszkodni, de jóval nagyobb anyagi támogatást nyújt ( jó nyugdíja van) mint ami az átlagos.(ha 1000et kérek tőle ad, ha laptopot kérek tőle vesz, ha elkérem a kocsiját telitankkal ideadja, ha bulizni akarok hozzámvág legalább 10 ezret),mondom nem panaszkodom,jóljön, de az átlag az hogy (szülinap,névnap, karácsony azt helló)

Apám, vagy akit annak hiszek , 180 cm magas, kékszemű,nem széles vállú, szőke, és hát "U" alakban kopaszodik. Nem éreztem sosem hogy apám lenne, pedig nem voltam elhanyagolva, nem volt közös téma, semmi.

És így mostanában beszélgettem nagymamámmal és hát elég érdekes elszólások voltak...(nem mennék bele mert ahhoz egy egész nagy történetet kéne elmesélnem hogy megértsétek ) és az jár a fejemben hogy egy vértfertőzés eredménye vagyok, és hát sokkolva vagyok mikor eszembe jut, de ezt igazán meg sem lehet beszélni itthon mert vagy az van hogy "hüye vagy fiam" vagy valami kamu duma, de látszik a para az arcokon, jé a gyerek sejt valamit. Mi erre a megoldás ?


2010. máj. 11. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
akkor mondd el a mamáddal mit beszéltél,mert így elég gáz, hasonlíthatsz azért is rá,MERT Ő A NAGYPAPÁD és örököltél tőle.pl én nem ismertem a nagypapám, mert meghalt mire én születtem, mégis mindenki aztmondja, h rá hasonlíttok(előttem 20 évvel halt meg...)
2010. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 nielindi válasza:
48%
anyádat megcsinálta a nagyfatter?!
2010. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Szerintem csak sok filmet nézel, de ha tényleg így van akkor meg örülj, hogy legalább nincs semmi fogyatékosságod.


üdv

2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Megkérdezed.
2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó hát jóhogy hasonlítok rá mert nagyapám DE APÁMRA B@SZOTTUL SEMMIBEN nem hasonlítok.
2010. máj. 11. 17:48
 6/18 anonim válasza:
ha vérfertőzés eredménye lennél akkor ilyen elbutult elcsúnyult nyomi gyerek lennél,nem? amúgy nekem olyan is van a családban hogy pl a nővérem egy az egyben úgy néz ki és úgyis viselkedik mint anyám huga pedig az egész casládban igy üknagyszülőkre visszavezetve senki nem is hasonlít ennyire:D szóval lehet hogy valami sokadik felmenőtökre hasonlítotok nagypapáddal:D az meg hogy gondoskodik rólad azért lehet mert nagyon szeret téged és mindig tudtatok ebszélgetni vagy te vagy az egyetlen fiú unoka vagy nem tudom:D velem mindig azért kivételezett a nagymamám mert én avgyok az egyetlen lány unokája:) de mivel nem tudom mik voltak nagymamád eszólásai igy lehet félreértem az egészet és ha ismerném neked adnék igazat de sztem ne gondolkozz ilyenen mert azt észrevennéd magadon:)
2010. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Ha nagyapád alléljei dominánsak voltak és a szőke kékszem génje pedig nem, akkor azért hasonlitasz nagyon nagyapádra. Legtöbbször egy generációt ugranak a domináns tulajdonságok. Tiszta genetika.


Megjegyzés: a te genotipusod elég csira :D

2010. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jaj...ez olyan pl,h én csak úgy hasonlítok anyámra arcra,ha szőkére van festve a hajam..amúgy meg faterra hasonlítok:S sőt a nagyszüleimre egyáltalán nem hasonlítok:d szal mi van?he?:Dű

Sztem ne parázz semmitől,örülj h ilyen átlagonfelüli nagyfaterod van akinek sose üres a zsebe,ha rólad van szó:)

2010. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
sztem ő a nagypapád és simán elkényeztet, mert a hőn szeretett unokája vagy. a gének nem így működnek. meglehet a te gyereked édesapádra hasonlít majd:) nagyon gyakori a genetikában, ha a nagyszülőre hasonlítasz. fura példa, de gondolj mendel borsóira... ennek ellenére sok minden benne van a pakliban. nem akarok bunkó lenni, de a vérfertőzés által fogant gyermekeket általában abortálják. valószínű veled is ezt történt volna...
2010. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

KÉPZELŐDSZ!!!

Túl jó dolgod van.

2010. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!