Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan szembesülsz azzal, ha...

Hogyan szembesülsz azzal, ha rájössz, hogy nem szeret az anyád?

Figyelt kérdés
hogyan lehet feldolgozni?az anyám csak a pénzemet szereti,minden megmozdulása ami "segítség"volt,pl:gyerekre vigyázás,pénzembe került...csak kezd elegem lenni a kihasználásából,már gyerek koromba eldobott magától,tehát nem nevelt fel,még azt sem tudja,hogy melyik suliba jártam,én mindig megbocsájtottam és mindig lenyeltem a dolgokat,de most vége lett...nem megy tovább!!!hibás vagyok,ha ilyeneket érzek?anya-lánya kapcsolat soha nem volt!!!
2010. máj. 17. 08:10
 1/6 anonim válasza:
Vajon sokat segítene Neked bármelyik válasz is? ...
2010. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
nem, semmit......csak jó volt kiírni magamból:-(
2010. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok:(nagyon megértem milyen érzés:(msn címed van beszélgethetünk ha gondolod.
2010. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sehogy.

Ha elhagy, újra és újra, akkor fáj.

Ha Te mondod, hogy most már elég, örökös lelkifurdalás.

2010. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is így gondoltam. Mármint, hogy kiírni volt jó magadból. Én mindig az idősebb nők társaságát kerestem. Persze, egyik sem volt az "igazi" és hiába áltattam magam, hogy anya pótolható. Nem, nem pótolható és mindig is egy űr marad utána. Pedig él! És hiába, a változáshoz mindig két ember kell. Még akkor is, ha ott állsz egy idegen asszony temetésénél, és azon gondolkodsz, hogy tiszta pazarlás az élet... van aki csak akkor veszít, amikor a másik elmegy, meghal, de akkor sem igazán, mert az emlék ott marad, és van, aki mindig is vesztes volt. Hogy miért? Én nem tudom...
2010. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha jól értem, nincs is közöd hozzá, csak egy nő a sok közül. Illetve hát így kéne tekintened rá.


természetesen nem vagy hibás, ha még is így érzed, beszélgess el egy pszichológussal, az segít.

2010. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!