Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Irnátok nekem élettörténeteket...

Irnátok nekem élettörténeteket? Szakdogához kellene. Semmi tapasztalatom nincs, és senkit nem tudok aki a személyes életébe ilyen szinten beavatna.15-20 oldalnyi anyag kellene.

Figyelt kérdés
nem baj ha az adatokat megváltoztatjátok.az se baj ha kitalált történet.születéstöl -iskola-munkahely-barátok kapcsolatok-szülöi viszonyok-jo-rossz élmények.élettapasztalat.mit csináélnátok másképp.stb
2010. máj. 26. 12:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
priviben talán.. mliyen szakos vagy?
2010. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Nincsennek szüleid, rokonaid akik segíthetnének?

Különben neked is van élettörténeted.Az miért nem jó?

2010. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szociális munkásnak tanulok. ha magamról irnék azonnal rájönnének mert már egy két dolgot tudnak rólam. és nem szeretnék senkit mélyebben az életembe avatni. amugy se magunkról kell írni , hanem életút interjút.

(akit elég sok megprobáltatás ért már-és szerintem már mindenkit)

cimem: stekszi@freemail.hu

köszi

2010. máj. 26. 12:44
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nekem elég durva volt a gyerekkorom: alkoholista apa, molesztálás, féltestvér születése, erőszakos barát. Ilyenekre gondoltál?

2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Szia, ezt írtad, hogy "az se baj ha kitalált történet". Akkor a többi már csak a fantáziádon múlik szerintem. De ha szoc. munkásnak készülsz, szerintem bármelyik hajléktalan szívesen mesélne az életéről, szeretnek beszélgetni, az lenne a leghitelesebb.
2010. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

Aki lusta, az megérdemli, hogy megbukjon. Miért nem kérsz meg valakit SZEMÉLYESEN, hogy meséljen neked, vagy miért nem találsz ki valamit? Mekkora fantázia kell ahhoz, hogy valakiről írj valamit, pláne ha mindössze 20 oldal kell?

Azért egy szakdogát a GYK-n kérni elég gáz.

És akkor csodálkozunk, hogy miért tódul annyi diplomás a munkaerőpiacra, akiknek a szakmai értéke egy molylepkével egyenlő.

2010. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

12.48 igen.

ha megtennéd hogy leirod nekem. részletesen,születéstöl,testvérekig a kapcsolatok alakulásátol,aztán hogy sikerült feldolgoznod majd tullépni.suliban mit tanultál ,voltak e barátaid ,anyukáddal a kapcsolat stb. tehát "elmesélnéd" e a jelen pillanatig az életed?adatokat neveket természetesen megváltoztathatod ha szeretnéd.

2010. máj. 26. 12:59
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
az enyémet olvashatod, a családi kapcs/egyéb/jól döntöttem? kérdés alatt.
2010. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
na, én írtam a mail-edre. ha érdekel, de nem NAGYON sürgős, akkor bármit:)
2010. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Nos, nekem aztán lenne mit írni az életemről, de nem teszem, mert nem szeretném újra átélni, inkább elfelejteni lenne jó.
2010. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!