Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudnám kiszámolni?

Hogy tudnám kiszámolni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kiszámolni, hogy hány százalékban vagyok magyar nemzetiségű.


Előre is köszönöm a segítséget. (:


2010. jún. 28. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb határozd meg, mit jelent a "magyar nemzetiségű", mivel az eltelt majd' 1200 év alatt meglehetősen sok nép kutyulódott össze itt a kies Kárpát-medencében... :))
2010. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm például kiszámolta, hogy 12,"valamennyi" %-ban sokac, 12% székely, a maradt érték pedig magyar. (:

Én konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ilyen számolás alapján, hány százalékban vagyok magyar. (:

2010. jún. 28. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed a szüleidet, a nagyszüleidet, a dédszüleidet, hogy ők magyar nemzetiségűek -e (ha nagyszülőket/dédszülőket nem tudod, a szülőket is kérdezheted róluk), így ki tudod számolni. Pl. Ha 1 szülőd magyar, akkor félig vagy magyar, ha 1 nagyszülőd magyar, negyedrészben, így tovább, felmenőnként 2-vel kell szorozni (remélem, érted). Ezeket össze tudod adni, akkor kicsivel könnyebben, ha tudod, hogy kell törtet átváltani tizedes törtbe, ha nem, a szüleid biztos segíteni fognak. :)
2010. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A százalékszámítást is meg tudod oldani, ha tanultátok. Ha nem, szerintem a szüleid abban is tudnak még segíteni. Előző vagyok, bocsi, addig írtam a választ. :P
2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen, kérdezősködök majd. (:
2010. jún. 28. 22:22
 6/9 anonim válasza:
gugli a barátod
2010. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én 100%ban magyar vagyok, mert annak érzem magam! semmi másnak!
2010. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Láttam már romos cigány házon "100% magyar" feliratú táblát :D

Nagyon looool

2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%-ban senki sem magyar mert Kossuth és Széchenyi is elég barna volt például, de szóval a lényeg az, hogy a magyarországiak nagy része egy kevert rasszhoz tartozik.
2010. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!