Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Magassabb vagyok mindket...

Magassabb vagyok mindket papamtol, de apamnal alacsonyabb vagyok o 184cm en meg 173-4 cm vagyok fiu 16 evesen. Elerem az apam magassagat? Most nyaron toltom a 17-et!

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
én már októberben 18 leszek,de az utóbbi három hónapban is nőttem egy centit.Azt mondják 17-18 évesen még egy két centire van kilátás,15-16 évesen amikor felkerülnek a gyerekek középiskolába akkor nőnek a legtöbbet.Szerintem tíz centit nem fogsz nőni,de ötben még reménykedhetsz...
2019. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 évesen voltam 177 centi. Most is annyi vagyok. 25F
2019. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nőhetsz pár centit .
2019. júl. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Novekedesi hormon.


Vagy amit tenni tudsz az hogy nyugodtan alszol, es igyekszel alacsony vercukor szinttel lefekudni, ugyanis az inzulin gatolja a hormon kilokodeset.


Egyebkent 20 eves korodig siman nohetsz. Van aki 17 18 evesen is no vagy 5centit egy ev alatt.

2019. júl. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Keson ero is vagyok! 15 evesen nottem 12 cm,most nottem kb 2 cmt meg most nohetek meg nyaron?
2019. júl. 4. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:

A ffiaknal altalaban 17 18evesen zarul be az epifizis, igy addig kepesek a csontok noni, van akinek ez tovabb tart. Szoval minden tovabbi nelkul nohetsz meg nehany centit.


Mint irtam fentebb, probalj meg elalvas elott nem magas vercukorszinttel elaludni(tehát ne kozvetlen alvas elott egyel) es amennyire tudsz nyugodtan aludni. Ennel tobbet mar csak a novekedesi hormonnal tehetnel, de mivel teljesen atlagos vagy, legalisan kizart hogy doki engdelyezze

2019. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!