Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt férjemmel 6 éve elváltunk...

Volt férjemmel 6 éve elváltunk, békében, azóta is baráti volt a viszonyunk, eddig. Együtt neveltük a fiunkat. Mindent meg tudtunk beszélni. Megjelent egy új nő, és minden borult. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Volt korábban egy kapcsolata 5 évig, nagyon jóban voltam vele is, de sajnos szakítottak. Azt hozzáteszem én akartam anno elválni. Szóval január óta itt az új nő, mostmár felesége, jön a közös gyerek. A csaj olyan szinten féltékeny rám, már betegesen, hogy nem enged a gyerekem apjával semmilyen kapcsolatot, se telefonon sem sehogy. Ha messengeren akarok bmit beszélni vele, a csaj válaszol alpári stílusban a volt férjem nevében. Azt mondta hagyjam őket békén, de nyilván ezt nem tehetem hiszen a gyerekünk egy életre összeköt. Eddig is csak az alapvető gyerekkel kapcsolatos dolgok miatt kerestem csak, láthatás gytartás stb. A fiamon keresztül üzenget, aki 9 éves. Mostanra nagyon elmérgesedett a helyzet, a volt férjem is mocskolódik azt teszi amit a csaj mond. A fiam ki van bukva a helyzet miatt, sokat sír hogy marjuk egymást. Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tehetnék. Próbáltam szép szóval, kevésbé szép szóval megértetni hogy nekem a volt férjem nem kell és nincs ok a féltékenységre de hiába. El vagyok keseredve. A gyerek egyébként nálam van hivatalosan elhelyezve. Azt szeretném elérni hogy továbbra is minden gyerekünkkel kapcsolatos dolgot meg tudjak veke beszélni. Mit tanácsoltok?
2019. aug. 17. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy személyes találkozót kellene összehozni harmasban
2019. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ezzel már próbálkoztan, de a csaj hallani sem akar rólam, a közelükbe sem mehetek.
2019. aug. 17. 14:14
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Minimális kommunikáció. Pl. Munkaidőben, amikor nincs a nő a férjed telefonja mellett. És tényleg csak minimális. Hogy lássák, hogy hagyod őket élni az életüket. Ha nem piszkálod őket ezzel, akkor talán majd lenyugszik.
2019. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Én is békességgel váltam anno, ennek ellenére semmi megbeszélgetni valóm nem volt a volt férjemmel.

A gyerektartást a munkahelye küldte, a gyerek nem volt problémás, ha volt valami időpont változás a láthatásban, azt a gyerekkel megüzentük.

Mondjuk az én exem is egy ilyen idiótát fogott ki mint a tiéd, de ez legyen az ő baja.

Még azzal is problémája volt, hogy a 4 éves gyerekért eljött az ex a kapunkig, én meg leengedtem az V-ről és néztem az ablakon, hogy rendjén leért e. Elvárta volna, hogy vigyem a helyükbe, vagy menjen egyedül a gyerek a Belvárosból Békásra. Ebbe nem mentem bele, így a kapcsolat megszakadt.

Rá 5 évre elváltak, de a gyerek azóta sem kíváncsi az apjára.

2019. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Ne adj rá okot hgy ki legyen bukva. Csak a gyerek miatt beszéljetek. Nem kell naponta messengeren hívogatni és stb. Legyen meg a saját kis életük, mivel ők egy család.
2019. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
5.: "Eddig is csak az alapvető gyerekkel kapcsolatos dolgok miatt kerestem csak, láthatás gytartás stb"
2019. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Amugy én sem értem, miért kell keresni. A láthatas adott, van róla egy jogerős ítélet, azt kell tartani. A tartasdijrol szintén. Mi beszélni való van ezeken?
2019. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudsz mit tenni akkor.
2019. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
A lepontozotol is várom a választ. Ha jogerős ítélet van mindenről, akkor mi megbeszélni való van az exferjjel?
2019. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Dehogy keresem én őt naponta. Heti kétszer viszi el a fiunkat, plusz egy napot hvégén, tehát nem keveset. Viszont miután nem beszél velem és a telefont sem veszi fel, így azt se tudom mikor akarja elvinni mivel mindig más napokra esik, vagy hogy mikor hozza vissza. Nyilván nekem is van életem ehhez neki is alkalmazkodnia kéne hogy ne borítsuk fel a másik életét. Nekem is van új párom 6 éve, közös gyerekünk is van, nem az ő életükbe akarok belemászni. Eddig laza volt az egész hozta vitte a gyereket amikor akarta. De meg is beszélte ezt velem. Egy példa, ha hívja a fiam telefonon nem vehetem fel nem szólhatok bele mert ő nem emgem keres. Majd jön a trágár üzenet a nőtől hogy mit képzelek én magamról hogy beleszóltam a telefonba...
2019. aug. 17. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!