Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel megromlott a viszony...

Férjemmel megromlott a viszonyunk. Vállaljam a babát?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, de az elmúlt hetekben eléggé megromlott a kapcsolatunk, egy hete nem beszéltünk egymással. Ő elment nyaralni nélkülem, pedig az utat együtt beszéltük meg én meg itthon vagyok a szabadságom alatt. A nagy stressz miatt most néztem csak, hogy egy hete késik a menzeszem. Szokott máskor is, 3-4 nap csúszás előfordult, ráadásul azt gondoltam, hogy a stressz miatt húzódik el. Mégis valami azt súgta, hogy baba van. Csináltam tesztet és pozitív lett. Férjem ugye nyaral, nem tudom mi tevő legyek. Biztos vagyok benne, hogy örülni fog nagyon, ha megtudja, mert egy baba volt minden álma. Amikor még jó volt a viszonyunk, akkor foganhatott meg, mert mi mindketten nagyon szerettünk volna babát. De most ilyen helyzetben nem tudom mit tegyek :( ti mit tennétek?
2017. jún. 15. 08:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%
Attol fugg h miert romlott meg a viszony.
2017. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Te tudod megítélni, hogy mekkora a baj. Egyébként én vállalnám nélküle is. Nem vetetném el miatta vagy a helyzet miatt.
2017. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a házasságomban bajok vannak éppen, biztos nem vezetném el a babát, hanem ha lehetséges, megpróbálnám rendezni a dolgokat, meg amúgy is, baba nélkül is.


Off: megtiltotta, hogy elmenj a nyaralásra, amit közösen terveztetek, vagy te durciztál be, hogy márpedig nem mész és elvártad volna, hogy akkor ő is otthon rugózzon? Pedig pont jó lehetőség lett volna a békülésre...

2017. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudok válaszolni, mert nem ismerem a problémátokat. Nálunk ha nagy lenne a baj, tuti nem tartanám meg, nem is szólnék róla, nem akarnék tudatosan egyedülálló anya,lenni. Aztán meglátnánk mi lesz. Ha meg tudnánk oldani, akkor később még lehetek terhes. Ha csak kisebb gond lenne, még nem mondanám el, először rendeznénk a dolgokat, aztán pár hét után, ha vaan javulás, ez lenne a meglepi. De ha elhidegülésről van szó, azon egy gyerek nem fog segíteni, hiába örülne. A gyereknek lehet örülne, de nem biztos, hogy neked is...
2017. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Valójában én is hibás vagyok természetesen. A nyaralás napján, reggel mielőtt én elkészültem volna, elment, tehát nem várt meg. Éppen, hogy kikeltem az ágyból, ő már indult. A kapcsolatunk nyilván több részben romlott, az én és az ő részéről is. Főleg anyagi probléma a viták tárgya, én is két helyen dolgozom, otthon is igyekszem jól teljesíteni, de van amikor elfáradok, fizikailag, ő nem segít, van, hogy 9-15oraig dolgozik, ingatlanközvetítő. Ő is elfárad, főleg szellemileg, így már minden apróságra pattanunk. A baba dolog eddig nem sikerült nekünk, neki is voltak gondok, de gyógyszerrel helyrehozták, illetve nekem is hormongondjaim vannak, és is kezelés alatt állok. Ráadásul egy korábbi kapcsolatom alatt egyszer terhes voltam, sajnos missed ab lett a vége :( azóta nem volt még pozitív tesztem. De most?! Hihetetlen egyébként.
2017. jún. 15. 08:40
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképpen beszélnék minél előbb a férjemmel. lehet hogy még a házasságotok is megmenthető
2017. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
44%
Tehát két hete még olyan jóban voltatok, hogy gyereket csináltatok??? Ez nem komoly kérdés, ugye? Akkor mi a ...ért nem védekeztetek? :( :(
2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez elég hihetetlen, hogy "az elmúlt hetekben" megromlott a házasságotok, te meg már rögtön a váláson gondolkodsz. Én anno az exemmel másfél évig szenvedtünk, mire kimondtuk, hogy jobb külön. Pár hét után eszembe se jutna a váláson gondolkodni. Ha a múlt hónapban még elég jóban voltatok ahhoz, hogy gyereket csináljatok, akkor nem lehet olyan nagy a gond.
2017. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%
én megtartanám. hisz évek óta házasok vagytok. minden kapcsolatban vannak mélypontok. ilyenkor talpra kell állni, és tenni azért, hogy újra helyre hozzatok mindent. ha kell, menjetek el párterápiára. a közös gyermek érkezése épp a legmegfelelőbb motiváció, hogy rendbe szedjétek a kapcsolatotokat. lehet, épp ezért érkezik pont most. minden okka történik. hozzátok ki magatokból a maximumot, mert az a pici megérdemli a boldog családot :)
2017. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
54%

érdekes egy kapcsolat, ahol egy hétig nem beszéltek, ő elutazik nélküled, de három hete még védekezés nélkül szexeltetek...

ne tartsd meg, mert ez egy beteg kapcsolat

2017. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!