Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hány évesen...

Mit gondoltok, hány évesen "illik" már elköltözni otthonról? Szülök, titeket meddig zavarna a felnőtt gyereketek, mi az a határ amikor már egészségesebb külön lakni.

Figyelt kérdés
Dolgozó "gyerekről" van szó.
2019. aug. 19. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
18-22, szerintem. Az én szüleim 18 évesen költöztek el otthonról.
2019. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem zavarna ha velem lakna meg.

Annyi h rendesen belead a rezsi a es kajaba es a hazimunkat sem hanyagolja el.


A rendesen azt jelenti h ha ketten vagyunk akkor fele fele... Mielott belekot valaki... 😕

2019. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Na ez is jó, ezek a dolgok nem illendőségből történnek, hanem anyagi helyzet alapján. Normális ember nem akar csóró albérletesként élni, ennél sokkal jobb a szülői ház, ha egyébként nincs ebből probléma.
2019. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván, ha a gyerek megházasodik, akkor már úgymond "illik", addig viszont sokkal jobb otthon, nem kell a keresete szebbik felét elpisálnia egy külön lakás fenntartására.

Arról nem is beszélve, hogy most, az ingatlanos Ponzi-séma kellős közepén saját lakást venni a létező legnagyobb kreténség.

2019. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Normális embernek tartom magam, de inkább a csóró albis élet, mint a szülői ház. Felnőtt vagyok, van egy saját életem, semmi keresnivalóm már otthon látogatáson kívül.


De aki meg szeret a szüleivel lakni, azt is megértem, mindannyian mások vagyunk.

2019. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
25 körül. Szeretném, ha lenne ennyi idősen párja, és vele élne, vagy önálló felnőtt lenne.
2019. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Én 23 évesen költöztem el, de az én anyám elviselhetetlen természetű, vele teher volt együtt élni. 32n
2019. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Ki nem sz@rja le, hogy hány évesen "illik"? Annyi idősen kell elköltözni, amikor az adott személy jónak látja.
2019. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
26 évesen költöztem el, akkor vettünk lakás a párommal. Azért tudtunk venni mert otthon laktunk és gyüjtöttünk, anyámék egy fillért nem vettek el soha. Az albiba költözés gyakorlatilag elveszi a saját lakás lehetőségét, kivéve ha valaki extrém jól keres.
2019. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan, hogy meddig illik elköltözni. Sem neked, sem másnak nincs joga egészségtelennek nevezni, leszólni a többgenerációs család modellt, ami sok, (Magyarországnál jóval fejlettebb) országban teljesen elfogadott.
2019. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!