Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki van olyan aki nagykorus...

Valaki van olyan aki nagykorusítás után is esetleg a szülőknél lakik esetleg a párjával?

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 06:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Van.

De ezen kívül mit szeretnél tudni?

2019. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nincs. Hiszen azért nagykorúsítják magukat a mai hisztis tinilányok, mert nem tetszik nekik az otthoni rendszer, inkább gyámügy által ezt meglépik és a pasikához költöznek csupasz pichával. Miért laknának otthon a szülőkkel?
2019. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
De mit értesz a nagykorúsításon? Én 21 éves vagyok dolgozom már 2 éve szüleimmel élek de van már 3 éve barátnőm. SZerintem nem gáz.
2019. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pff :D :D :D
2019. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván nagykorúsítás alatt azt érti, amikor a 16 éves gyámhivatali engedéllyel házasságot köt, miután máshogy nem lehetséges.

Total értelmetlen amúgy az ilyen. Ha feljött vagyok, és házasságot kötök, akkor önálló életet kell élnem, nem a szülők nyakán élősködni

2019. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Remélem, hogy nem. Ha elég nagy ahhoz, hogy felnőttesdit játsszon szexuális téren és meg is házasodjon, akkor legyen elég nagy ahhoz is, hogy önállóan eltartja magát. A felnőttléttel ugyanis nem csak a jogok járnak. A partner meg nem költözhetne a házba, az hótziher, nem vagyok hajlandó eltartani más gyerekét.
2019. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg beteges. Hülye egy szülők vannak, akik ebbe belementek...
2019. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7!


Mármint mibe? A házasságkötéshez nem kell szülői engedély, csak és kizárólag gyámhivatali, így hiába ellenzi, simán megkaphatják.

2019. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mamám nem ellenezné. Sajnos olyan dolgokat megcsinál amit nagyon szégyenlek. Úgy viselkedik mint egy tizen éves és bocsánat a kifejezésért abból is mint egy r betűs. Csak gondoltam esetleg engednék e hogy itt lakjunk gyámügy mert ő már velem él rendesen dolgozik mellette van meg mindenem most tudnak róla hogy velem él esetleg addig amíg nem lesz valami más lehetőség :(
2019. szept. 13. 04:22
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mamám nem ellenezné. Sajnos olyan dolgokat megcsinál amit nagyon szégyenlek. Úgy viselkedik mint egy tizen éves és bocsánat a kifejezésért abból is mint egy r betűs. Csak gondoltam esetleg engednék e hogy itt lakjunk gyámügy mert ő már velem él rendesen dolgozik mellette van meg mindenem most tudnak róla hogy velem él esetleg addig amíg nem lesz valami más lehetőség :("


Ezt lefordítanád magyarra?

2019. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!