Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki van olyan aki nagykorusítás után is esetleg a szülőknél lakik esetleg a párjával?

szept. 11. 06:13  Privát üzenet  

A válaszok

Van.

De ezen kívül mit szeretnél tudni?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont szept. 11. 09:35 Privát üzenet
Szerintem meg nincs. Hiszen azért nagykorúsítják magukat a mai hisztis tinilányok, mert nem tetszik nekik az otthoni rendszer, inkább gyámügy által ezt meglépik és a pasikához költöznek csupasz pichával. Miért laknának otthon a szülőkkel?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont szept. 11. 09:40 Privát üzenet
De mit értesz a nagykorúsításon? Én 21 éves vagyok dolgozom már 2 éve szüleimmel élek de van már 3 éve barátnőm. SZerintem nem gáz.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont szept. 11. 09:51 Privát üzenet
Pff :D :D :D

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont szept. 11. 10:07 Privát üzenet

Nyilván nagykorúsítás alatt azt érti, amikor a 16 éves gyámhivatali engedéllyel házasságot köt, miután máshogy nem lehetséges.

Total értelmetlen amúgy az ilyen. Ha feljött vagyok, és házasságot kötök, akkor önálló életet kell élnem, nem a szülők nyakán élősködni

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont szept. 11. 10:09 Privát üzenet
Remélem, hogy nem. Ha elég nagy ahhoz, hogy felnőttesdit játsszon szexuális téren és meg is házasodjon, akkor legyen elég nagy ahhoz is, hogy önállóan eltartja magát. A felnőttléttel ugyanis nem csak a jogok járnak. A partner meg nem költözhetne a házba, az hótziher, nem vagyok hajlandó eltartani más gyerekét.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont szept. 11. 11:38 Privát üzenet
Hát ez tényleg beteges. Hülye egy szülők vannak, akik ebbe belementek...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont szept. 12. 00:04 Privát üzenet

7!

Mármint mibe? A házasságkötéshez nem kell szülői engedély, csak és kizárólag gyámhivatali, így hiába ellenzi, simán megkaphatják.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont szept. 12. 06:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mamám nem ellenezné. Sajnos olyan dolgokat megcsinál amit nagyon szégyenlek. Úgy viselkedik mint egy tizen éves és bocsánat a kifejezésért abból is mint egy r betűs. Csak gondoltam esetleg engednék e hogy itt lakjunk gyámügy mert ő már velem él rendesen dolgozik mellette van meg mindenem most tudnak róla hogy velem él esetleg addig amíg nem lesz valami más lehetőség :(

# 9/10Időpont szept. 13. 04:22 Privát üzenet

"Mamám nem ellenezné. Sajnos olyan dolgokat megcsinál amit nagyon szégyenlek. Úgy viselkedik mint egy tizen éves és bocsánat a kifejezésért abból is mint egy r betűs. Csak gondoltam esetleg engednék e hogy itt lakjunk gyámügy mert ő már velem él rendesen dolgozik mellette van meg mindenem most tudnak róla hogy velem él esetleg addig amíg nem lesz valami más lehetőség :("

Ezt lefordítanád magyarra?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont szept. 13. 06:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felnőttek, akik kényszerből szülőknél laknak? Lemondanátok egy időre hobbiról/szórakozásról, hogy összejöjjön albérlethez szükséges összeg?
Elvált szülőknél a volt férj meghalt. Előtte komoly kölcsönöket vett fel. A hagyatéki tárgyaláson a két kiskorú gyermek örökli-e ezt a tartozást a bank felé?
Továbbtanilásnál ki ír alá? Elvált szűlőknél
Vagytok itt olyanok, akik egyetem mellett szülőknél laktok?
16eves vagyok van egy 4hetes kisfiam az édesapja 18eves. Nevelő szülőknél vagyok én és a kisfiam. Hogy tudna minket haza vinni a kisfiam édesapja? Lehetséges egyáltalán?
Az elvált, de azonos címen lakó szülőknél jár-e a 16 év alatti gyerekek után járó pótszabadság?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!