Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Felnőttek, akik kényszerből szülőknél laknak? Lemondanátok egy időre hobbiról/szórakozásról, hogy összejöjjön albérlethez szükséges összeg?

szept. 8. 12:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerinted hogy másképp lehet spórolni, mint hogy lemondasz valamiről?

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont szept. 8. 12:06 Privát üzenet
Igen.Másképp nem megy.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont szept. 8. 12:23 Privát üzenet
Természetesen. Aki a mamahotelben lakik az minden csak nem felnőtt.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont szept. 8. 12:24 Privát üzenet

Kizárt, hogy azért kuporgassak, hogy albérletbe mehessek!

De azért már igen, hogy a sajátomban legyek.

Ha az csak egy 15 m2-es szuterén vagy sufni a külvárosban, de akkor is az enyém.

Ahova az léphet be akit én beengedek, amit senki nem adhat el a fejem felől, ahol kutyát-macskát tarthatok, összebútorozhatok a barátnőmmel, megfúrhatom a falat, leönthetem a kanapét kávéval és ha úgy gondolom, akkor beleszaporodhatok 12 gyereket.

És miközben itt élek INGYEN, (általam meghatározott rezsivel) lenne alkalmam félretenni minden fillért egy minőségibb otthonra.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont szept. 8. 12:38 Privát üzenet

4-es vagyok

... vagy maradnék addig otthon, míg nem jön össze az önrészem egy nekem megfelelőre, miközben vastagon tojnék rá, hogy albiban kuporgó lúzereknek erről mi a véleményük!

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont szept. 8. 12:41 Privát üzenet
Albérletre? Kizárt! Inkább önerőre. Inkább fizetek lakáshitelt záros határidővel, mint albérletet életem végéig.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont szept. 8. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

5., 6., Sajnos ez kizárt. Nem hitelképes, bedőlt lakáshitel és egyéb miatt.

# 7/15Időpont szept. 8. 12:49 Privát üzenet

Én is több értelmét látom saját otthonra gyűjteni, mint albérletre kidobni évi 1-1,5 milliót alsó hangon.

Természetes szerintem, hogy az ember felnőtt, dolgozó emberként nem éli fel az egész fizuját(főleg ha a szüleivel él) hanem tesz félre a jövőjére. Legyen az albi vagy saját ingatlan.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont szept. 8. 13:00 Privát üzenet

Akkor sem!

Ilyen feltételekkel nem Budapestben, vagy Győrben kell gondolkozni, szerte az országban lehet 5-6 millióért kádárkockát venni és ingázni 20 km-t munkahelyért, iskoláért. Gyakorlatilag a bérleti díjat megspórolva 4-5 év alatt megvan az ára.

Az albérlet KISPÉNZŰ emberek esetében egy zsákutca, egy lépéssel a hajléktalanság előtt, ahonnan soha nincs kitörés, legfeljebb ha nyer a lottón.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont szept. 8. 13:03 Privát üzenet
Tehát egy bedőlt hitel után a felnőtt visszakényszerül a mamahotelbe és még ekkor is a bulikán és a hobbin jár az esze? Ebben az esetben dehogy mondanék le. Hiszen úgysem lesz belőlem semmi. (Remélem érted az iróniát)

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont szept. 8. 13:10 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Komolyan min 500 ezres összeg szükséges Budapestre (albérletbe) költözés esetén?
Egy 10 éves használt autó megvétele után kb. mekkora összeg szükséges az utólagos "kisebb" javításokra?
Rendelni szeretnék a pink pandátol de nem birok mert ezt irja ki:Hiba! A végösszeg túl alacsony. A minimális vásárlási összeg: 3. 000 Ft. A minimális összeghez szükséges ár: 10...
Pár hetet szeretnék Bogotában eltölteni, ehhez körülbelül milyen összeg szükséges?
Mennyi az a minimum összeg ami szükséges egy kaszinóban?
Szerinted havionta mekkora összeg szükséges egy 5-6 gyerekes család megélhetéséhez?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!