Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy az apa töbszörös...

Az hogy az apa töbszörös visszaeső börtönviselt és alkoholista idegbeteg állando munkája nincs mennyire fontos a bíróságon gyermekelhelyezési ügyben?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ... eléggé fontos. Ha az anya nem ugyan ilyen kvalitásokkal rendelkezik akkor majdnem biztos, hogy nála helyezik el a gyereket. Ha az anya is hasonló akkor még arra is van esély, hogy állami gondozásba veszik őket.
2019. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Ebből a börtönön kívül kit tudsz bizonyítani?
2019. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira fontos hogy ezek ismeretében esélyes sincs felügyeleti joghoz
2019. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Azt ugye tudod, hogy "idegbeteg" nem létezik? Az alkoholizmus se úgy megy, hogy te azt mondod a bírónak, hogy az.

Isten bizony, én a pasas helyében beperelnélek ez miatt a folyamatos rágalmazás miatt, amit itt előadsz már hetek óta.

Sejtem, miért hagyott ott a purgyéddal együtt.

2019. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ebből a "börtönviselt" és az "állandó munkája nincs" ezek bizonyíthatók.

Mivel egy apa amúgy is utcahossznyi hátránnyal indul egy gyerekelhelyezési perben, világos, hogy nem fogja megkapni őket.

Kivéve, ha a feleség még ennél is sokkal rosszabb. Mondjuk ő is börtönviselt, gyerekeit bántalmazza, elhanyagolja, bedrogozva vagy részegen jelenik meg a bíróság előtt. De ezek szélsőséges esetek.

2019. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Aki ilyennek szül gyereket az meg is érdemli.


Amúgy nem tudod bizonyítani, szóval kb lényegtelenek is.

2019. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De tudom bizonyítani amugy ha az ember valamit kérdez illő rá normálisan válaszolni. Egyik férfi védi a másikat ha azt mondom alkoholista az ugyis van ha neked a mindennapos ivás nem

Alkoholizmus akkor mi??? Amugy én dobtam ki mert veszélyeztette a gyerek életét.

2019. szept. 19. 12:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is fontos.A gyerek érdekeit nézik.Tehát egy ilyen apának esélye sincs,hogy nála helyezzék el a gyereket,főleg,ha ezt tanúkkal is tudod bizonyitani.
2019. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Az alkoholizmust majd egy pszichiáter megállapítja, nem te fogod eldönteni, ki az, ki nem.
2019. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen a gyermekvállalás előtt tökéletes partner volt, éjjel nappal dolgozott, antialkoholista volt és birka türelemmel rendelkezett.
2019. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!