Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit bántottak fiatalabb...

Akit bántottak fiatalabb korában pl valamelyik családtagja, az napvilágra került előbb-utóbb? Tovább lent folytatom.

Figyelt kérdés
Vagy titokban maradt? Ha kiderült mi lett belőle? Ha titokban maradt, annak lett-e később valami folyamánya?

2019. okt. 19. 18:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
29%
Ezt szerintem nehéz titokban csinálni. Csak kiderül valahogyan.
2019. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
98%
Előző! Nem akarok illúzió romboló lenni, de tud az titokban maradni. Éveken át szenvedője voltam és nem lett semmi következménye.
2019. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
5%

Elmesélnéd, mi volt az?

Jöhet privibe!

Köszi előre is!

2019. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

10 évig nálunk is titokban maradt,hogy engem (lány vagyok) erőszakolgatott a saját apám...mai napig se tudja senki rajtam kívül.


Sajnos tapasztalatból írom,hogy van ilyen.

2019. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem történt meg,de tudok olyant,hogy csak akkor derült ki mikor az apa meghalt,mert a lány szégyellte,hogy segitséget kérjen.
2019. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

#4

Te jó Isten! Ez borzalmas! Nagyon sajnálom,hogy ilyenen kellett átmenjél.

2019. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem maradt titokban, pereskedés és válás lett a vége. Én és a testvéreim voltunk a szenvedő alanyok, apánk az elkövető.
2019. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már tudok beszélni róla. De még azután se tudtam sokáig hogy az apám meghalt. Két éven keresztül sorozatosa n megerőszakolt. Sosem büntették meg érte.
2019. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Én is szégyellem magamat miatta, pedig nem nekem kéne, mert csak a szenvedő alany voltam éveken át.
2019. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Titokban tud maradni addig amíg a szenvedő fél ki nem nyitja a száját. Tudom. Ha annak idején nem álltam volna ki magamért és a húgomért akkor a húgom is arra a sorsra jutott volna mint én. Sok- sok évnek kellett eltennie a pokolban, hogy végre megértsem, nem én vagyok a hibás, nagyon nem jó ami velem történik, és nem szabad hagynom, hogy a testvérem is padlóra kerüljön mégjobban. Én is évekig titkoltam, senkinek nem szóltam , mert sokszor úgy éreztem (és a szüleim mondták is éveken keresztül, hogy én vagyok mindennek az oka) , hogy én tehetek róla. Mindegy, hogy amikor először megtörtént még gyerek voltam. 18 évesen mertem elmenni a rendőrségre. 23 éves voltam amikor a szüleimet a bíróság elítélte. Még ebben az évben, hogy a 14 éves húgom gyámja lehessek, hogy ne vigyék intézetbe, elmentem dolgozni. Nem tanulhattam tovább. De megérte. 1 dolgot bánok csak mai fejjel. Azt, hogy anno annak idején 11 évesen nem rohantam a rendőrségre, hogy nem kértem segítséget. Nem könnyű a titkokat elmondani bárkinek is.
2019. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!