Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírok folyton családi...

Miért sírok folyton családi konfliktushelyzetben? Nem akarok de mégis mindig megtörténik, nem tudom visszatartani.

Figyelt kérdés
Ha családon kívül személlyel vagy szituációban kerülök konfliktusba akkor rendesen meg tudom védeni magam,tudom érvelni, de ilyenkor nem.Alig tudok kinyögni pár szót,olyan vagyok mint egy csecsemő.Gyengének érzem és szégyellem magam emiatt de akárhogy próbálom mindig elsírom magam.20/L
2010. júl. 17. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Rögzülés!! Én is igy vagyok vele!! :(
2010. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell talàlnod,hogy mi az ami ennyire érzékenyen érinthet.
2010. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit enyhébb fokozatban csak éppen hogy nem folyik le az arcomon a könny :( , Sajnos én sem tudom mivel megszüntetni,de ha valamire rájössz szólj :)
2010. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Detto...

szerintem kiskorunkba belénk folytották a szót

2010. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akárkivel veszek össze, már az idegtôl is elbôgöm magam, ha nem bírom, inkább elvonulok, hogy ne lássák. Szerintem ezen nem lehet változtatni. Érzékeny vagy.
2010. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!