Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözöttek! Próbált...

Külföldre költözöttek! Próbált a családotok visszatartani titeket, vagy elriasztani a külföldi munkától? Hogy reagáltatok, mit tettetek? Nálunk mindkét család húz minket vissza, elég szarul esik.

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

féltenek,nem elég nyitotottak.

dehát ti döntitek el hogy akartok-e 3 szor annyit keresni...

2011. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem, mondjuk mint nagykorú független embert, nem is tudtak volna. Én csak bejelentettem, mint tényt, nem pedig kikértem a véleményüket.
2011. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is azt csináltam mint a második, nagykorú vagyok, azt csinálok amit akarok, elmondtam hogy megyek és ennyi. De amúgy nem, engem általában mindenben támogatnak.
2011. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az apám megpróbált visszatartani. Vagyis csak csúnyán beszólogatott és azóta se bocsátotta meg, hogy kijöttem Svájcba, pedig itt többet keresek mint otthon pályakezdőként és diplomásként. Szomorú, de ez van. Én túltettem magam rajta, és életem legjobb döntése volt.


22/N.

2011. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

öcsém 15 éves és Svédországban jégkorongozik

nem tartották vissza a szüleim... az ő támogatásuk nélkül nem lenne ott!

2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
persze féltettek, meg nem akarták, hogy otthagyjam a sulit, és még mai napig nagyon hiányzom otthon (több mint 2 év után is), de elfogadták.
2011. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

21:31

Ne haragudj a kérdésért, de pontosan miért haragszik édesapád? Csak azért, mert kiköltöztél, vagy esetleg azért, mert "olyan" munkát vállaltál?


A férjemmel mi is csak kész tényként közöltük, hogy félnév múlva megyünk. Mindkét család azt mondta, hogy szomorúak, de igazunk van, menjünk.

2011. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*fél év*
2011. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem érzelmileg próbálnak zsarolni (pl. "Ha ilyen messzire elmész, akkor felakasztom magam", "Nem is szeretsz.."), pedig évek óta nem élek velük együtt, sőt elég messze költöztem otthonról és kb 2 havonta járok haza. Ha találok egy megfelelő lehetőséget, biztosan nem tudnának visszatartani.
2011. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

22:37

Nem a testemből élek ha erre gondolsz ;) Au pair vagyok. Azért haragszik, mert nem hódoltam be neki, és nem az ő cégénél kezdtem dolgozni, ahogy eltervezte.

2011. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!