Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki, hogy...

Szerintetek nagyon ciki, hogy nem tudok segiteni a ferjemnek a tanulasban?

Figyelt kérdés
Ugyanazt tanulja (ugyanazt a targyat), amit en egy bo eve. Es ez most olyan targy, hogy nem tudok segiteni, mert tele van feladatokkal es mi mas feladatokat oldottunk meg tavaly. Ez volt a legnehezebb targy. Emlekszem, hogy nagyon kellett rajta dolgoznom es most a parom is ezt teszi, de szeretnek neki segiteni (marmint nem megoldani helyette, de a ravezetesben, hisz egyszer ezt mar vegig jartam), csak olyan hulyen erzem magam, hogy nem emlekszem ezekre a feladatokra, a megoldasukra. Szerintetek nagyon gaz, hogy 1 ev utan nem emlekszem ezekre a formulakra? A tobbi targyaban tudtam segiteni, azokra jobban emlekeztem meg azok inkabb esszesek es abban jo vagyok. Nagyon hulyenek erzem magam emiatt. :(
2010. júl. 17. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

háát, szerintem jól tennéd te is, ha próbálkoznál, és megtanulnád megint (még ha csak felületesen is) a tárgyat


am sztem nem ciki, de nekem még van pár évem egyetemig

2010. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Probalkoznek, ha lenne idom, csakhogy van egy 2 eves gyerekunk.
2010. júl. 17. 22:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzeteid nincsenek meg? Esetleg a csoporttársaktól kérni jegyzetet? Elég fura egyébként, hogy nem emlékszel rá, én is baba mellett egyetemezek:) Mondd meg melyik tárgy, hátha nekem van jegyzetem, szívesen adok. Kicsi a világ, hátha:)
2010. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan tanulos targy, hanem matematikai formulak tomkelege...1-1 feladat megoldasa orakat vesz igenybe, szoval nem ilyen jegyzetelos dolog. Amugy nem Magyarorszagon jartam egyetemre meg ehhez nem kell jegyzet, konyv van hozza, de mondom, hogy nem tipikus tanulos targy. Ez vele a problema.
2010. júl. 17. 23:13
 5/5 anonim ***** válasza:

mi is hasonlóan vagyunk,(gyerek nélkül)ami nekem első diploma,azt ő most csinálja,ami neki első diploma,azt én csinálom most,műszaki mind2,de egyszerűen vannak olyan tárgyak,amire arra se emlékszek,hogy volt olyan,nemhogy mi hogy volt...és ő is ilyen...pedig ő 5össel,én 4essel államvizsgáztam...

vannak csoporttársai,majd azokkal megoldja

2010. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!