Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korától nem leszek...

Hány éves korától nem leszek már ciki?

Figyelt kérdés

A 11 éves lányomat ha kocsival viszem az iskolába mindig megkér ,hogy távolabb álljak meg a sulitól mert nem akarja ,hogy az osztálytársai meglássanak.

Nyilvános helyen nem hagyja ,hogy megöleljem vagy megpusziljam.


2011. nov. 3. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, úgy 18 átlagosan.

De nyugi, ez teljesen természetes, ilyen korban próbálják bizonyítani a szülőktől való függetlenségüket a kortársaknak - ilyen suta módszerekkel. Amint elmúlik a kamaszkor, ez is elmúlik.

Én is ilyen voltam, felnőttként már ismét ölelgetem és puszilgatom a szüleimet, ha találkozunk :)

2011. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez valtozo de szerintem olyan 17-18 korul, addigra lecseng ez a tiniknel :)))
2011. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális ilyenkor, kamaszodik ilyenkor a szülő ciki lesz és jó pár évig az is marad, de gyerekfüggő hogy ki mikor jön ár hogy nem az számít hogy mások mit gondolnak.
2011. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel minden szülőnek szembe kell néznie, hisz ma az a vagány, akit nem apuci-anyuci visz a suliba. Ez a "fertőzés" a te kislányodat is elérte:) Ezen túl lesz hamar. Beszélgess vele sokat, hogy sok gyereket eleve el sem visznek a suliba...hidd el, sokszor az irigység is beszél a gyerekekből. Ezt állítják be cikinek, mert ők ezt nem kapják meg. A suliba mindig az a mérvadó, hogy van e-2 vezérkos, akik a trendet felállítják, de ezek közül elég sok a lelkiszegény gyerek, akire nem sok figyelmet fordítanak. Csak a hatékony kommunikáció, okos gondolatok azok amelyek mindkettőtöknek segíthetnek. Neked elfogadni egy helyzetet (lesz ennél még rosszab is:), neki meg rádöbbenni, hogy az anyai (ésszerű) szeretet nem ciki, hanem hogy szerencse: neki jut ilyen.
2011. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

nem kötelező kocsival cipelni a kis popóját. én 11 évesen busszal jártam iskolába, és túléltem.

nekem anyukám sosem volt ciki...

2011. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem végzősen is apum vitt reggel suliba, útba esett neki, és nekem se kellett korábban kelnem a busz miatt. Ez sose volt zavaró se nekem, se senkinek:) De ne akard direkt égetni, majd biztosan kinövi. De a nyilvános helyen való puszilgatástól meg ölelkezéstől viszont szerintem örökre elbúcsúzhatsz. Mikor már nem lenne neki ciki, simán kinő belőle, mert lesz egy pasija, aki megteszi ezt helyetted.
2011. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam 16 éves korban múlt el teljesen. Kb akkor amikor a barátomat bemutattam neki, akivel fél éves volt akkor a kapcsolatunk. (Azóta 3 éve vagyunk együtt.) Egyébként nyilvános helyen anyukám nem is próbàlt soha ölelgetni, csak otthon, és így teljesen normális dolog szerintem.
2011. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy autóreklám, ahol a kislány eljátsza, hogy nem tudja kinyitni az ajtót. Apuka kiszáll, kinyitja kívülről, kislány kiszáll, majd visszaint, hogy "kérem ne késsen délután!" és közben ellépdel a az elképedt osztálytársai előtt.

Pont ezt a jelenséget figurázzák ki ezzel a reklámmal :)


Szülőként ilyenkor lenyeli az ember a békát, kiteszi egy sarokkal arrébb (leány így "bizonyítja", hogy milyen önálló, mert egyedül jár be az iskolába, a szülő pedig sunyítva gurul utána a kocsival, hogy meggyőződjön róla, hogy beért az iskola területére, aztán továbbhajt :)

El fog múlni, addig meg nyelni kell a békát és továbbra is sunyítva gurulni a lány után :)

2011. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Aha, mehetne busszal. Anyataxi az oké, de ne lássák? Miért, mit gondolnak a többiek, mivel jár a lányod iskolába?

Ha szórakozni menne és autóval kellene érte mennem, akkor megállnék távolabb, de iskolába nem. Engem ne érezzen cikinek a gyerekem, szerintem ez bántó. Ha kifiguráznak az osztálytársai, hogy kövér vagy vagy divatjamúlt göncökben jársz, nem vagy elég menő, akkor elfogadod, hogy ciki vagy?

2011. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem sosem volt ciki a szüleimmel mutatkozni. Nővéreméknek volt ilyen dilijük, de engem sosem zavart a szülők jelenléte.

Tény, hogy most már idősebb vagyok de 1 hónapja mentem anyuval és apuval moziba. Tök élveztem.


22/L

2011. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!