Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hol van olyan weboldal...

Hogy hol van olyan weboldal ahol találok lányomnak programot?

Figyelt kérdés

13 éves és listát ír össze hogy egy nap mivel tevékenykedik. Reggel készitett egy rockos polot.

De kifogytunk az ötletből. Kérjük szépen irjatok programokat.

De csak amit az udvaron és a házban meg lehet csinálni.


Van labda!! 2 is

köszönöm


2010. júl. 19. 08:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem kapok választ?
2010. júl. 19. 08:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Legyetek kreatívok. Készítsetek lakásdíszeket, játékokatstb...

Én minidg csinálok vmit a szobámba...pl kivágok képeket az újságból és fotomontázst készítek, vagy képkeretet készítek és belerakom a fényképeimet, vagy ajtó-ablak díszt stb... :)

17L

2010. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszöjük akkor ezt felírjuk és megcsináljuk! És még esetleg kinti ötlet? Mert ez idbenti de kellene olyan amit kint a levegőn tudunk csinálni.

Meg esetleg akkor barátnőjével ezt a díszletet megcsinálják.

2010. júl. 19. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Papírsárkány eregetés? :D Hurkapálcikából és kartonból vagy vmilyen papírból. Én kiskoromban csináltam egy ilyet, ki is színeztem és olyan szép lett......és olyan büszke voltam magamra. :D
2010. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a mai kerti munka a fűnyírás... Ha nagyon unatkoztok, akkor jöhettek helyettem megcsinálni... :)

A viccet félre téve:

A füves területen ilyesmiket lehet játszani: tollasozás, focizás, kapura lövés, piknikezés, célbadobás, lufis játékok, slag-fürdőzés, műanyag zacskón csúszkálás vizesen, frizbizés, kergetőzés …

Nem tudom, anyagilag mennyire engedhetitek meg magatoknak, de már 2-3 strandolás árából (10-15 ezer forintért) lehet medencét venni, azzal egész nyáron át elvannnak (nem csak) a gyerekek, és még jól is esik a kánikulában lehűteni magunkat! :)

25/F

2010. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Találtam pár kinti játékot: :)

1., Kincskeresés:


A kapitány rajzoljon egy kincskereső térképet, amelyen X jelöl minden egyes megállót. A megállókban el van rejtve egy-egy találós kérdés, amit meg kell fejteni. Csak úgy lehet tovább menni, ha jó a válasz. Játék hossza függ a kérdések-megállók számától. A legvégén a kincs van elrejtve, ami bármilyen apróság lehet.


2., Céllövölde:


Kb. egy méter magasságban sörös dobozokat sorba állítunk, amiket rongylabdával el kell találni.


3., Akadályverseny:


Kert bútorokból, szerszámokból akadályokat kell építeni, és csapatonként végig csinálni nyereményért. Pl.: indulás-futás öt métert-gereblyézni 1 m2 falevelet-átbújni asztal alatt-futás a célba.


4., Golf:


Lyukakat kell fúrni a földbe bizonyos távolságokra, és ezekbe beleüni a golyót.


5., Féllábas lökő:


Fél lábra kell állni, a mellen a karokat keresztbe fonni és vállal kell lökni a másikat. Az veszít, aki hamarabb elesik.


6., Golyózós:


Öt méter távolságra két vonalat húzok a földön párhuzamosan egymáshoz. Az egyikre tíz kavicsot rakok sorban egymás mellé. A másik vonal mögül egy kaviccsal el kell találni a többi kavicsot.


Az első két válaszoló voltam :)

17L

2010. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a válaszokat!! Hát nem nagyon engedhetjük meg magunknak.

Hát ha medencét vennénk is akkor is csak 5-10 ezerig!!

Ennyi fér bele,de a szeretet a lényeg nem a pénz..

2010. júl. 19. 11:43
 8/9 anonim ***** válasza:

ha szabad megkérdeznem,miért csak a házban és az udvaron?

szerintem nyugodtan mehetne biciklizni, futni,sportolni, sétálni, állatmenhelyre segédkezni, szakkörökre(nyáron is vannak ám!), klubokba, kiállításra.

szerintem ezek a programok pont az ő korosztályának valók.

2010. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Faluba lakunk! Van 2 bolt meg egy kocsma,iskola,müvelődési ház,torna terem,focipálya
2010. júl. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!