Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nászútra magunkal vigyük a...

Nászútra magunkal vigyük a picit (kb 1.5éves) vagy othon maradjon?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezzük de nemtudom milegyen vele. Anyuék tudnának rá vigyázni s jó volna kikapcsolódni de ragaszkodom is hozzá nagyon.
2010. júl. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem akkor már nagyobb lesz, vigyázzon rá az anyukád, ha vállalja. a nászút csak kettőtökről szól, és szerencsés esetben csak egyszer van az ember életében.


(egyébként:

magunkkal,otthon...)

2010. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vigyétek mert akkor nem tudtok kikapcsolódni. Addigra meg már ha jövőre tervezitek lesz 2 éves is és akkor állandóan rohangálni fog meg szaladgálhatsz utána stb Szerintem a férjed sem örülne neki mert ugye akkor még lehet sexelni sem tudnátok egy jót ha a kicsi ott van. (Pl. éjszaka elkezd sírni mert jön a foga vagy valami)
2010. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahh igen, nagyon kis pityegős fiú. Már az 5dik foga jön s szegénykém anyás nagyon.
2010. júl. 19. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:

ha viszitek, az márnem nászút.

ő úgyse emlékezne a szép helyekre ahol jártatok... ha nagyon anyás, akkor meg vidd társaságba, szoktasd emberekhez stb...

2010. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem hagynám otthon, nagyon kicsi még
2010. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vinném magammal, viszont lehet eltolnám azt a nászutat fél évvel mert tényleg nagyon kicsi.
2010. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már több mint két éves lesz, nyugodtan otthon maradhat a mamival. Ha viszitek az már nem nászút. Ráadásul egy ekkora gyereknek nyűg a hosszú repülő vagy autó út, rossz lesz az átállás, mire beállnak jöhettek haza áhh, inkább maradjon. Nem is nagyon egészséges, ha több mint kétévesen csak veled van el.
2010. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!