Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most mennétek nászutra,...

Ha most mennétek nászutra, hova szeretnétek menni, és miért oda?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én New Yorkba szeretnék, mert mindigis oda vágytam( vágytunk). De úgy tűnik egyelőre, hogy csak Párizs fog összejönni nászútra, vagy valamilyen görög sziget.
2011. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:

mi Kenyában voltunk, jó volt, azt hiszem most is oda mennék. bár a meleget nem szeretem, de nagy élmény volt, és azóta sem jártam Európán kívül (félek a repüléstől, erre is nehezen szántam rá magam). életem legjobb fotóit készítettem akkor.


29/N

2011. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Spanyolországba, mert régi vágyam eljutni oda, mindig is nagyon vonzott az ország, meg a nyelv miatt is.
2011. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Párizs, bár voltam ott többször is, sokmindent nem tudtam tüzetesen megnézni. lletve Dél-Franciaország, Ramatuelle, ott van Gérard Philippe sírja, azt mindenképp megnézném. A Louvre érdekelne leginkább, sajnos oda még nem volt idő eljutni.
2011. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rómába mennék. Én az aktív pihenés híve vagyok, és ott olyan sok látnivaló van.
2011. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is Kenyába mennék. :)


Mi Észtországban voltunk nászúton, ikerterhes voltam és nem mertünk Európán kívülre utazni.

2011. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
bárhová, ahol van kultúrális programlehetőség is:)
2011. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ha valami nagyon gazdag pasi lenne a férjem, akkor Peruba :) Gondolkodtam azon, hogy régész legyen, ezen belül a Dél- és Közép-Amerika ősi kultúrái érdekelnek a legjobban, ezért Peru. Ott bőven lenne mit bebarangolni, olyan helyeket is, amik nem turistalátványosságok.

Ha nem lennénk gazdagok, de megengedhetnénk magunknak egy külföldi utat, akkor Finnországba, azon belül is vidékre, egy mökkibe egy tó mellé :) Imádom a finn kultúrát, a mentalitást, az érintetlen természetet és a vizeket. Ott meg ugye minden teli van tóval... Halálra túráznám magamat a nászúton :)Na meg a közös szaunázás is jó lenne ;) (Tudom, elvileg nem lehet férfinak meg nőnek egyszerre szaunáznia a hagyomány szerint, de nem vagyok finn, szóval...)

Ha nem tellene külföldi útra, akkor itt Magyarországon keresnék egy kis eldugott, de kellemes helyet, lehetőleg vízpart mellett, távol az emberektől, de olyan helyen, ahol azért lehet túrázni, meg lehet nézni 1-2 dolgot (pl. várromot). Szintén a természet közelsége és a víz szeretete miatt választanám. Amúgy a vízpartnál nem érdekel, hogy tudok-e benne úszni vagy sem, engem a látványa jobban érdekel. Megnyugtat egy tó, folyó látványa.

De igazából az lenne a fontos, hogy azzal vagyok, akit szeretek, nem a hely.

2011. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hm, kilógok a sorból.

Ha nászútról van szó, akkor úgy ahogy voltunk is, csakis belföld. Egy csendes kis faluban voltunk, sokat sétáltunk, de még több időt töltöttünk a kis apartmanunkban együtt.

Ha most lenne sem csinálnám máshogy.

2011. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Andalúziába - mert egyszer már jártam ott és gyönyörű. Szeretném a páromnak megmutatni, és lubickolni a tengerben.

Januártól-május közepéig mennék, a meleg miatt.

Második variáció - Skandinávia.

2011. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!