Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a lánynév:...

Hogy tetszik ez a lánynév: Benita?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:42
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Tényleg nem tehet róla senki. A lényeg, hogy passzoljon a személyiségedhez, neked kell szeretned a neved.
2010. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

nekem az a pepito vagy mi jut eszembe az a csokis keksz.

meg hogy Bonita.. nekem valahogy nem tetszik.. bocsii.^^

2010. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik túlzottan a Benita név, bár még mindig százszor jobb, mint a Dzsenet, a Míra-Kíra, a Dzsenifer, a Zsüliett és hasonlók. És tényleg Benito Mussolinire emlékeztet :)
2010. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz név a mai felhozatalban. A Lakatos Marlonbrandónál mindenképp jobb :D Bocs, ezt nem tudtam kihagyni, nemrég hallottam ezt a nevet, tényleg van ilyen. Meg hallottam még egy jó kis c-kategóriás nevet, a Gyekszon-t. Így. Gondolom a Jacksonból. 14 év körüli fiú. Haláli. Hihetetlen, hogy hogy ki tudnak ba.szni a szülők a gyerekükkel. Mondom, a Benita manapság már a jobbak közé tartozik :D
2010. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
azt gondolnám, elírta a nevét az anyakönyvezető, mert ő Bettinát mondott.
2010. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 BlackSword ***** válasza:
Tényleg senki nem tehet róla, hogy mi a neve... De aztért, mert veled kics*sztek a szüleid, nem kötelező neked is ugyanezt tenned a gyerekeddel... Olyan sok szép név van még a világon, amik különlegesek, mégis "normálisabbak"...
2010. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
semmi baj vele, szerintem örülj, hogy nem tucatneved van. és mellesleg nem a nevétől lesz valaki cigány ugyebár. azonkívül el ne hidd, hogy minden 2. embenek benito mussolini jut az eszébe, mert a többség azt sem tudja ki az, vagy ha tudja is akkor csak annyit, hogy mussolini. én inkább ezt választanám, mint az én unalmas és ronda tucatnevem.
2010. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon tuti név. Ritka és érdekes.
2010. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Téged nem Eszter Benitának hívnak?:D
2010. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Candy xXx válasza:
Névrokon.xD Én is Benita vagyok, régebben utáltam is...De rájöttem hogy nem az én hibám, és megszerettem...Különleges, és szép...Akinek nem tetszik, VISZLÁT...xd`;p
2011. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!