Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tenyleg rosszul esett...

Most ez tenyleg rosszul esett neki? Nem tudna velunk orulni?

Figyelt kérdés
a parom testverenek tavalyelott ert veget egy 7 eves kapcsolata es nagyon megviselte.De attol a pillanattol kezdve nem volt kedves velem....hiaba probalkoztam.Most az utobbi ket hetben kezdett kedveskedni es mondtam neki h a testverevel se tolt eleg idot -elkezdte a paromat is hivni magahoz ,beszelgetni vele(azelott nagyon elhanyagolta a testveret)mar mar orultem h vegre jobb a kapcsolat.De szuletesnapomon a parom megkert,ugy tervezte h a szuk csaladi kor elott ker meg-a testvere azzal burkolozott h nem jon el a lanykeresre mert a kocsijat elkell hozza(kiderult h nem is volt szervizbe) .Tehat nem jott el a lanykeresre,egyutt unnepeltunk,otthon a csalad es annyit nem tett meg h felkoszontson legalabb.Csak irt egy uzenetet hogy:isten eltessen a nap vegen.Azzal annyi.Most ezt mire veljem?ennyire gyulol?Vagy nem tart eleg jonak ahhoz h a testvere tarsa legyek?:( 3-ev utan kert meg a parom
2019. dec. 14. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Három éve ismered, és mi mondjuk meg tíz sorból, hogy hányadán álltok egymással?...
2019. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor már 2 éve "nem kedves veled"? De ezen csak a lánykérés után kezdesz el csodálkozni 2 év távlatában? :D
2019. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Ha a 7 eves kapcsolat vege annyira megviselte, hogy csak ket hete kezdett kibujni a gubojabol, erre egybol leanykeresre hivatalos, akkor nem csoda, ha kisse visszahuzodott.

Nem hiszem, hogy utalna, csak feltekeny es irigy lehet. Sokan keptelenek az ilyen helyzeteket feldolgozni ez rola es talan a tesojarol szol (ra is lehet feltekeny vagy volt gyerekkoraban is es egyszeruen csak rossz erzes, hogy a tesonak 3 ev utan lanykeres o meg lehuzott valakivel 7-et es vegul sehova se jutott). Vanismerosom, aki addig nem ment a legjobb baratnojet meglatogatni, attol kezdve hogy kiderult terhes, amig vegre neki is ossze nem jott a baba. (Ugyanis nala hoszu hosszu eveket kellett varni, sok vetelessel es egyszeruen keptelen volt a terhes vagy kisgyerekes baratnoket latni...gaz, de van ilyen. Parod tesoja hasonlo rossz erzeseket taplal, de nem irantad csak a szituacio irant. Amint lesz parkapcsolata, szerelme netan ott is eljegyzes mar nem fogod ezt erezni vele kapcsolatban, amit most erzel.

2019. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ha valakinek véget ér egy hosszú kapcsolata, akkor az utolsó amire szüksége van, a kéretlen (ál)sajnálkozás. Miért nem hagytad békén? Nem tudom más hogy van vele, de nekem egy szar időszakban pont nem hiányozna hogy a tesóm aktuális csaja a nyakamra járjon.

Ráadásul még mindig azt hiszed, hogy te vagy a világ közepe. Semmi közöd hozzá, hogy mikor hol van. Elég durva, hogy ellenőrizgeted még azt is, hogy mi van a kocsijával. Nem ismerlek szerencsére, de a hideg kiráz tőled.

2019. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Lapáttal kéne megsimogatni az ilyen álszent pitsákat, mint te. De föl tudom magam húzni az ilyen mártírkodáson.
2019. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Te szegény, nagyon sajnállak, hogy épp nem ért rá és ugrált körül téged ő is. Felköszöntött, mit akarsz még? Te magad is látod, hogy nincs a toppon jelenleg. Hagyd már békén, turbékolj a paliddal.
2019. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, az én párom is nagyon keveset beszélget a tesóival. Nincsennek rosszban de egyszerűen nem szoros a kapcsolat de egyik sem tudja a számomat, azt meg sztem végképp nem, hogy mikor van a szülinapom. Nem tudom ilyesmin hogy lehet fennakadni. Miért frusztrál vagy érdekel téged ennyire a tesó?
2019. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
A párodnak volt fontos, hogy felköszöntsön téged a tesója? :D nem tudom kinek van itt a fenekén a tojáshéj :D
2019. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy lanykérés jobb esetben nem a családtagoknak és a kulvilagnak szól, hanem egymásnak. Még mindig nem érzem át a súlyát a dolognak, pedig a tojáshéj rég lepottyant már.
2019. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem gyűlöl, hanem még gyászolja a kapcsolatát, valószínűleg még táplál érzéseket a volt párja iránt, még nem tudott rajta túllépni. Én nem értem, mire fel ez a nagy sertodottseg részedről, hiszen végülis nem ignorált téged. Nagyon érzékeny vagy.
2019. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!