Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg rosszul tettem, h nem...

Tenyleg rosszul tettem, h nem vettem tobbet anyukamnak?

Figyelt kérdés
Ma amikor csomagoltam be a baratom ajandekat, mondta h szerintem ez keves, meert tobbre nem futotta a penzem.A teaomnak is vettem, s a baratomnak.Anyu ravagta kacagva de lattam h majdnem sir, h meg egyszer ne mondjam ezt, s elovette a zoknit amit neki vettem, s felmutatta.Majdnem sosem kap semmit, s lehet h rosszul esett neki ez az egesz.Olyan lelkiismeret furdalasom van h az nem igaz.Jogosan van az?14L
2012. dec. 25. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A korodat tekintve, gondolom nincs még saját jövedelmed. Ha a zsebpénzedből kell összespórolnod a karácsonyi ajándékra valót, akkor szerintem nem jogos anyukád viselkedése. A barátodnak és a tesódnak is nagyjából olyan értékben vettél, mint anyukádnak?
2012. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért van lelkiismeret furdalásod? Mert anyukádnak csak egy zoknit vettél?
2012. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Egy ajándéknak az értékét sosem az ára határozza meg. Mindig a szándék számít. Te jó szándékkal, tiszta szívvel megtetted, ami tőled tellett. Édesanyádnak nincs ennél többre szüksége.
2012. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem. Ha jó kapcsolatban vagy anyuddal (sztem a kis bevezetőszöveged alapján abban vagy) akkor biztosan nem. Ha azt láttad hogy majdnem sír, az egyáltalán nem biztos, hogy azért mert nem tetszett neki az ajándék. Sőt! biztos hogy nem azért! Szerintem inkább elérzékenyülhetett hogy tényleg ami zsebpénzed volt azzal próbáltál mindenkinek adni (akár azt is csinálhattad volna h nem adsz neki, akkor sem haragszik meg). Ő örül bármilyen apróságnak is amit Tőled kap. :)
2012. dec. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!