Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves gyermek...

Elengednétek a 16 éves gyermeketeket 2 hétre Amerikába egy iskolai kirándulásra?

Figyelt kérdés

Egyáltalán helyén való ilyet szerveznie egy gimnáziumnak? Mert ugye, akinek a szülei nem tudnak ilyen költséget vállalni (repülőjegyet és zsebpénzt kell állni, a szállást és ellátást helybeli családok biztosítanák), az már eleve "hátrányba" kerül a többiek szemében. De amúgy is, nem félnétek egy ilyen hosszú útra elengedni? Hiszen, végül is csak gyerek még?

Mit gondoltok erről?


2010. júl. 20. 12:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Már elég nagy ahhoz hogy elenged érezze jól magát!! :)
2010. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Elengedném. Ez nem arról szól, hogy ki engedheti meg magának. Jó nyelvtanulás szempontjából is. Aki meg nem megy, azt nem hiszem, hogy lenézik, de akinek van lehetősége az más miatt miért maradjon otthon? Szerintem engedd el a gyereked, mert nagy kiszúrás ha ezt az élményt elveszed tőle.
2010. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Féltenem,de elengedném.Hisz családnál lesznek sulival mennek.Biztosan addógnák de ott figyelni fognak rájuk.
2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%

ha van rá lehetőség, hadd menjen, ki tudja mikor juthtat ki csak úgy! gondolom nem a gyerekeket küldik egyedül, lesz aki felügyel rájuk, de amúgy is elég nagy már.

jó kaland lehet!

2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Sajnos negatív és pozítiv okot is tudok mondani!

Poz: hogy nagyon szép élménnyel gazdagodna a gyerek

Neg: az nem rég történt szerencsétlenség, egy osztállyal ami volt, 2 gyerek sem tért haza.

Eléggé nins helyén az hogy 20-30 gyerekre jut 2-3 felnőtt aki vigyázz rájuk.

2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
el hát.. nagy alkalom ez hogy lássa Amerikát :D
2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Kis off:ma 12:22, gondolom azt akartad írni, hogy aggódnák, az elírással nincs is semmi gond, de aggódNÉK!!!


Egyébként elengedném. Csak féltésből, ha megengedhetitek magatoknak ne tartsd vissza.

2010. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

ma 12:22

Nem azért fulladtak meg, mert kevés felnőtt vigyázott rájuk. Ha ott vannak még tizen, akkor is beragadhatnak a roncs alá.

2010. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

visszagondolva 16 évesen nekem már volt elég eszem h meglegyek, én németországban voltam 2 hetet így, tudom közelebb van, de akkor a szüleim nagyon örültek h lehetőségem van kimenni az expora viszonylag potom pénzért

Anno nekünk is szerveztek olyan sítábort ausztriába, amit egy átlag ember nem tudott kifizetni, én ezzel tisztába voltam és nem is nyúztam a szüleimet, mégis tele busszal mentek, mert sokan megtehették......szerintem ennyi idősen már az ember sokszor találkozott a társadalmi különbségekkel, úgy gondolom ilyen az élet, erre is fel kell készülni, h nem mindig mehetsz....

2010. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
ha minden gond nélkül megengedhetnénk magunknak, és a gyerek szeretne menni, a szervezés meg megfelelő, akkor elengedném
2010. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!