Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok, hogyan élnétek meg,...

Kamaszok, hogyan élnétek meg, ha a szemetek láttára ez történne anyukátokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy befagyott tavon lennétek, és a jég beszakadna alatta, el is tűnne a jég alatt egy kis időre, de valahogy visszajutna a lékhez, és megmenekülne.


Az eset után melyik érzés dominálna: később is inkább szörnyűségként, traumaként maradna csak meg bennetek, vagy erősebb lenne az az érzés, hogy jól végződött, és egyfajta hősként tekintenétek rá, aki egy életveszélyes helyzetet ilyen jól kezelt?



2020. jan. 11. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mind a kettő.
2020. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Először is, olyan nincs, hogy egyedül ő esik bele. Ha azt látom, hogy Anyám alatt beszakad a jég, gondolkozás nélkül vetem magam utána.


Trauma lenne, természetesen.

2020. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjük ott, hogy a családomban senki nem olyan hülye, hogy a befagyott tavon sétafikáljon. Így én inkább mérges lennék, hogy mennyire felelőtlen volt. Meg persze örülnék, hogy jól végződött. De a hős az túlzás.
2020. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nos, nehéz. Mivel nem ismerem magam annyira, hogy tudjam, hogy egy ilyen szituációba lefagynék, és néznék magam elé, vagy beszöknék utána.

Ha az előző, akkor nyilván később tépáznám magam, hogy miért nem tettem semmit, miért csak néztem egy ilyen durva dolgot, miért pont ő, miért velünk, miért, miért.

Nade, ha magára anyára kéne gondoljak, akkor mindkét helyzet igaz lenne. Lehet traumatizálódnék a jégtől, és utálnám a telet, úgy ahogy van. De közben anyut is dicsőíteném, hogy nem vesztette el a lélekjelenlétét ilyen szituációba - velem ellentétben. Talán a hős tekintet túlzás lenne, inkább ha megment valakit akkor mondom ezt. Így inkább csak felnéznék rá, de közben félve gondolnék a (befagyott) vizekre.

18/l

2020. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Akiknek csak annyi esze lenne, hogy utána ugrik azokért nem kár.

Ilyen esetben nem az a megoldás, hogy beleugrik valaki a vízbe, hanem megpróbáljá értelmes módon kimenteni, amit beleugorva lehetetlen!

2020. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én lennék a nap hőse, ugyanis nem engednék senkit a befagyott tóra.
2020. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
mit keres egy instabil jégen? anyu nem hlye.
2020. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg örök életre rettegnék a jégtől.


Általános suliban olyan volt a suli, hogy 2 emelet, körben tantermek, szélén korlát és a közepén aula. Egyik osztálytársam kiállt a korlát szélére és rángatta a korlátot. Annyira megviselt, hogy azt hittem, le fog esni, ráadásul direkt odahúztak erővel engem is a korláthoz. Most közel 30 vagyok, a magassától egyáltalán nem félek, kivéve ha pl. kilátóba vagyok és a közelembe emberek vannak, főleg ha mögöttem, olyan fóbia alakult ki ettől

2020. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt egy kicsit nehéz elképzelni...


1. A közelünkben nincs tó.

2. Tó közelbe csak akkor utazunk, mikor lehet fürödni benne (ergo nem télen)

3. Alattam többször szakadt be a jég, (patak) mint anyám alatt. :D

2020. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Mivel anyámat nem szeretem(nem írnám durvábban),lehet meg sem érintene.Segítenék rajta de nem nagyon foglalkoztatna
2020. jan. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!