Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MyHeritage Dns teszt eredményé...

MyHeritage Dns teszt eredményére mennyi kellett várnotok?

Figyelt kérdés
Ajánlottal adtam fel a levelet Usába, de még nem érkezett meg oda. Mennyi idő alatt lett meg nektek az eredmény?

2020. jan. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Közlöm, hogy most már bármiféle bűnügyi dolog kapcsán egyből megtalálnak a DNS egyezés jóvoltából. Soha nem lehet tudni milyen lesz a jövőben a politikai környezet, vagy mire kényszerül ínséges időkben az ember. Nagy hiba volt.
2020. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Hát jah, sőt, mostmár az összefogdosott dobozról is le tudják venni az ujjlenyomatod és odahamisítani a bűntettek helyszínére. Szerintem még ma deportálj valami eldugott Dél-Amerikai kis faluba és reménykedj, hogy nem találnak meg...

😂😂😂

2020. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Több cikk is született már a témában. Ez valós veszély. Semmi szükgség a gúnyra. Bár nem újdonság, hogy sikerült kinevelni pár generációt, akiket nem érdekel a magámszféra és az adatbiztonság...
2020. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1-1,5 hónap
2020. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Ancestry-hez kuldtem be, de szintén USA. ott kozolték hogy éppen hogy áll a dolog: megérkezett; elkezdték feldolgozni; eredmény. Kb 1.5 hónap után volt eredmény.
2020. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nekem 9 hét alatt jött meg az eredmény
2020. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11%
G-endre-r vizsgálat vagy mi?!?
2020. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!