Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ételintolerancia teszt....

Ételintolerancia teszt. Sokszor puffadok, gyakori székrekedés. Kiváncsi lennék a teszt eredményére. Van lehetőségem?

Figyelt kérdés
Győri vagyok, esetleg valami jó orvos?
2013. márc. 15. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm volt, 49 e. Ft a teszt. Ő pesti.
2013. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenység jele. Vegyél a gyógyszertárban tesztcsíkot kb 4 ezer Ft.
2013. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első körben hagyd el a glutént és a tejet. ha 1 hónap múlva is szarul vagy,akkor mehetsz és kidobhatsz rá egy valag pénzt,hogy megmondják melyiktől vagy szarul..


Komolya,nem akarom elbagatellizálni a problémádat,egy kivizsgálás nem árthat,de akkor inkább egy gyomor-béltükrözésre menj. Ez az ételintolerancia teljesen felesleges. Ha nincs szervi bajod,TÖBB MINT VALÓSZINÜ , hogy a glutén,fehérlisztes sz@rok és/vagy a tejtermékek okozzák a panaszokat.

2013. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, segítettetek!


Hétfőn megyek háziorvoshoz, már harmadszorra, de semmit nem hajlandó velem csinálni,nem küld el sehova. Azt mondja egyek rostosat, kefírt, zöldséget, gyümölcsöt. De még mielőtt ezeket mondta, már azelőtt is figyeltem erre.... sok zöldséget fogyasztok és sok vizet iszom, tejterméket naponta: kefír,natúrjoghurt,túró,tej. Persze lisztet is eszek,pl.: dióskifli,túrósbatyu. De fehérkenyér helyett házi roszkenyeret, szóval próbálok odafigyelni.


De most már erőszakosabb leszek vele, mert egyszerűen utálom, hogy nem tudok normálisan wcre járni, puffadok.


Venni fogok egy lisztérzékenyes tesztet, nem is tudtam, hogy van ilyen, köszönöm, hogy írtad.

2013. márc. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!