Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos ha a párod...

Mennyire jogos ha a párod miatt képesek nem beszélni veled a szüleid?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 8 hónapja vagyunk együtt az elején szerették őt nagyon amikor be mutattam nekik tényleg még nyaralni is hívták őt szóval csoda mert anyum eléggé nehezen fogad el bárkit is. Viszont aztán a barátommal rengeteget veszekedtunk főleg miattam mert eléggé nehéz eset vagyok neki meg nem volt türelme hozzám. Hozzá költöztem elég hamar és kb 10x pakoltunk hogy menjek inkább haza. Volt hogy haza is mentem tehát anyum pl csak azt látta hogy sírok és mindig hozzuk a sok cuccot. Persze mindig ki bekultunk nem bírtuk egy hétnél sem tovább egymás nélkül. De én buta voltam és mindent el mondtam róla azt hogy milyen csúnyán beszélt velem vagy hogy egyszer a hajamat is ki tépte szóval mindent tudnak.

És most azt mondta hogy ő nem fogja el fogadni mert nem bizik bennünk meg hogy nem érti miért vagyunk együtt ha csak bántjuk egymást stb. Az esküvőnkre sem jönne el meg soha többé látni sem akarja őt főleg anyum.

Mennyire jogos? Lesz ez még valaha szép?


2020. febr. 27. 09:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
99%
Igaza van anyukáfnak, ez a pasi minden, csak nem egy jó férj-alapanyag. 8 hónap az még bőven a csillámpónis időszak, ha már most ennyit veszekedtek, meg megtép, mi lesz 10 év múlva 3 gyerekkel, lakáshitellel?
2020. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

"hajamat is ki tépte"


Elárulnád hogy min csodálkozol? Te meg hozzámész és gyereket szülsz neki?

GRATULÁLOK!

2020. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Annyira tipikus. Ez az ember egy novero eroszakos allat, megis magadat hibaztatod. Sosem indok arra a nehez eset-seg hogy verjen valaki egy not. Gratulalok.
2020. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Hallgass anyukádra. Kívülállóként ő most tisztábban látja a szitut. Ti nem illetek össze+a pasi tők agresszív. Hagyd ott.
2020. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Hiába vagy nehéz eset, az nem kifogás arra, hogy valaki csúnyán beszéljen veled és kitépje a hajadat. Jesszus, nem is értem, miért vagy még vele, ha velem csinálta volna ezt, azonnal dobtam volna.
2020. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
18%

Veszekedéshez legalább két ember kell!

Többször panaszkodtál a nyádnak, ilyenkor 'párod' minden volt, csak úriember nem.

Gondolom, mndenben őt állítotad be hibásnak.

.

"rengeteget veszekedtunk főleg miattam mert eléggé nehéz eset vagyok neki meg nem volt türelme hozzám"

Ezt így elmondtad anyádnak is?

2020. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen nyilván azért voltal buta mert elmondtad és nem azért VAGY mert hagysz ilyeneket neki. Engem egyszer ütöttek meg (egy pofon, elotte érte utaló viselkedése nem volt) azonnal elkezdtem az erkélyéről kidobni a ruhai o meg utána futott én bezartam ezzel az ajtót és utána csak egyszer engedtem vissza elhozni a cuccait, de akkor már nem egyedül voltam. Azóta se beszéltem vele, mert az ilyen viselkedést csírájában kell elfojtani. Anyukadnak igaza van, én se állítom hogy konnyu eset vagyok, ha sikerül a párom felhúznom van hogy ELMEGY OTTHONRÓL EGY ÓRÁRA lenyugodni nem kezet eme rám. Vagy bevonul a szobába vagy vissza kiabál vagy mittudom én de nem üt meg.
2020. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
6os h a kérdező világ legmakacsabb, lég kötekedőbb embere akkor sem jogos hogy meglépje! Erre nincs indok!
2020. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Jogos,és nem lesz szép semmi,ugyanezt végigjátszottam,csak nagymamám volt aki figyelte a dolgokat.Hallgatnom kellett volna rá.
2020. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi idő alatt sikerült eljutni a fizikai erőszakig, akkor - attól tartok - lesz ez még rosszabb is. Nagyszüleim játszották ezt, a nagyapám mindig megígérte, hogy megváltozik, nagyanyám elhitte... ez csak arra volt jó, hogy amikor szétmentek, már terhes volt, nevelhette egyedül a gyerekét. A gyerek utólag még örült is ennek, mert látta, hogy az apja hogy bánik az új családjával (ott is volt fizikai erőszak), így legalább nem abban a légkörben nőtt fel és később képes volt normális párkapcsolatra. Úgyhogy oké, hogy rózsaszín köd, nehéz eset vagy, miegymás, de semmi nem mentség arra, ha bánt.

Azzal nem értek egyet, ha a szüleid nem akarnak veled beszélni, mert ilyen helyzetben kifejezetten szükség van arra, hogy legyen hova menned. Ugyanis ha elszigetelődsz másoktól és csak a barátod marad a környezetedben, akkor később, ha esetleg már lépnél, az fog ott tartani, hogy nincs hova menned, kiben megbíznod. Ha a barátoddal nem akarnak találkozni, az érthető. Ne kényszerítsd őket olyan helyzetbe, amikor jópofizniuk kell valakivel, akit - valószínűleg - legszívesebben agyonütnének, mert bántja az ő gyereküket!

2020. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!