Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyával aki azt mondja felnőtt koromban is, hogy megver? Folyamatosan meg akarja mondani hogy mit csináljak és osztogatja a munkát. Mert neki segíteni kell?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban meg is vért. Mindig szar vagyok neki. Pénzügy kutatóként dolgozom.Nem iszom, nem vagyok prosti. Az a hibám, hogy amikor néhány hét után kibukok rá, kiabálok, mert nem bírom már a terrorját.

2020. márc. 8. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit mert gondolom nem tud megverni. Anyagilag fuggsz tole? Ha nem akkor nem ertem. Ott laksz? Ha igen surgosen koltozz el. Ha nem, akkor nem ertem a kerdest.
2020. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, függők még. Egyedül albérletet nagyon nehéz fizetni. És a fizetésem még kevés. De nagyon dolgozom, hogy több legyen.
2020. márc. 8. 16:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy. Nem kell kapcsolatot tartanod vele
2020. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De még nem tudok elköltözni :(
2020. márc. 8. 16:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözz össze valakivel.
2020. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az utolsó a legrosszabb megoldás
2020. márc. 8. 16:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig ennyibol ugy tunik, hogy vagy egy idegen, aki siman lehet jofej es meg baratokka is valhattok, vagy anyad, aki csesztet. Nincs baj utobbival se, ha ezt valasztod, de akkor ez a te dontesed.
2020. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm :)
2020. márc. 8. 16:40
 9/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Költözz másokkal össze, amíg anyagi vagy párkapcsolati lehetőséged nem lesz az "önálló" lakhatásra! Addig meg mond meg anyádnak, hogy a háztartási munka és teherviselés fair részét megteszed mert szívesen segítesz és mert kötelességed is, de a csesztetésből nem kérsz. Felnőtt emberek nem kötelesek ezt tűrni akkor sem, ha az illető az anyjuk.
2020. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kitaláltak azt hogy készítek saját időbeosztás,miszerint takarítok, főzök magamnak, bevásárolok, intézem a dolgaimat magamnak. És a köszönésen kívül ki zárom az életemből. Persze majd ha segítségre szorul anyagilag segíteni fogom. De ennyi
2020. márc. 8. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!